Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
D. Arroyo
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

D. Arroyo

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc52552,5 perc/meccs
Gól + gólpassz10,17 / 90 perc
Átlagértékelés7,036 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonGuayaquil City FCLiga Pro · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex49,8/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,17
Lövés
1
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
350
Passzpontosság
55,80 %
Kulcspassz
5
Kulcspassz / 90
0,86
Sikeres csel
1
Cselezési siker
25 %

Védekezés és párharc

Szerelés
9
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
2,06
Megnyert párharc
18
Párharcsiker
52,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,34

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
525 perc
Átlagértékelés
7,03
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,702026. 09. 19.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Liga Pro2026Guayaquil City FC · Középpályás
49,8index / 100
Meccs10 Kezdő10 Perc525 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,17 Értékelés7,03 Passzpontosság55,80 %
100% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Hazai0–0
Guayaquil City FC–Libertad

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–1
Emelec–Guayaquil City FC

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz64Passzpontosság60 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–0
Libertad–Guayaquil City FC

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–2
Guayaquil City FC–Emelec

KezdőM · 83 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,36Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz47Passzpontosság43 %Párharc / megnyert8 / 6Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól–Gólpassz0Értékelés7,70Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz82Passzpontosság75 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Gól0Gólpassz1Értékelés7,53Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz58Passzpontosság51 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,59Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz49Passzpontosság45 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,79Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz50Passzpontosság47 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–2
Guayaquil City FC–Libertad

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap– perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap173 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap525 perc10 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó6 értékelt meccs · szórás: 0,49
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55263000,007,090,681,03
Utolsó 1010525010,177,030,862,06
Utolsó 2010525010,177,030,862,06
Hazai6 meccs
263perc0gól1gólpassz7,20értékelés
Idegenbeli4 meccs
262perc0gól0gólpassz6,86értékelés
Kezdőként10 meccs
525perc0gól1gólpassz7,03értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 15.
  2. –2026. 08. 29.
  3. 6,82026. 09. 02.
  4. 6,62026. 09. 08.
  5. 7,52026. 09. 12.
  6. 7,72026. 09. 19.
  7. 6,42026. 10. 10.
  8. –2026. 10. 17.
  9. 7,22026. 10. 25.
  10. –2026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
173 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
525,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,34 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.15.–
  2. K08.29.–
  3. K09.02.82′
  4. K09.08.90′
  5. K09.12.90′
  6. K09.19.90′
  7. K10.10.83′
  8. K10.17.–
  9. K10.25.90′
  10. K11.01.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
263perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 907,09értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
525perc0gól1gólpassz0,17G+GP / 907,03értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc263
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés7,09

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc54/1140,00
Gólpassz / 90 perc37/1140,17
Átlagértékelés5/1147,03

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.