Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. Cela
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. Cela

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc37241,3 perc/meccs
Gól + gólpassz10,24 / 90 perc
Átlagértékelés6,348 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonTecnico UniversitarioLiga Pro · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex39,7/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,24
Lövés
2
Kaput talál
2
Lövés pontossága
100 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
141
Passzpontosság
17,50 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
0,73
Sikeres csel
1
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
6
Labdaszerzés
6
Védőakció / 90
2,90
Megnyert párharc
9
Párharcsiker
29 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
7

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,24

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
372 perc
Átlagértékelés
6,34
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés72026. 09. 20.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Liga Pro2026Tecnico Universitario · Középpályás
39,7index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc372 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,24 Értékelés6,34 Passzpontosság17,50 %
98% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz7Passzpontosság6 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,89Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz6Passzpontosság5 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,06Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz6Passzpontosság4 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,11Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz19Passzpontosság7 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól–Gólpassz1Értékelés7Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz37Passzpontosság32 %Párharc / megnyert2 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,08Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz25Passzpontosság16 %Párharc / megnyert8 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz19Passzpontosság15 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–1
Gól–Gólpassz–Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz22Passzpontosság17 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Emelec–Tecnico Universitario

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap34 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap110 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap372 perc9 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó8 értékelt meccs · szórás: 0,36
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55170010,536,471,064,24
Utolsó 109372010,246,340,732,90
Utolsó 209372010,246,340,732,90
Hazai4 meccs
173perc0gól1gólpassz6,55értékelés
Idegenbeli5 meccs
199perc0gól0gólpassz6,14értékelés
Kezdőként9 meccs
372perc0gól1gólpassz6,34értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. 6,32026. 08. 29.
  2. –2026. 09. 01.
  3. 6,02026. 09. 05.
  4. 6,12026. 09. 13.
  5. 7,02026. 09. 20.
  6. 6,12026. 10. 10.
  7. 6,12026. 10. 16.
  8. 6,92026. 10. 26.
  9. 6,32026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot9 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 34 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
33 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
34 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
110 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
372,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,24 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. N08.16.–
  2. K08.29.49′
  3. K09.01.–
  4. K09.05.63′
  5. K09.13.90′
  6. K09.20.60′
  7. K10.10.59′
  8. K10.16.17′
  9. K10.26.1′
  10. K11.02.33′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
170perc0gól1gólpassz0,53G+GP / 906,47értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
372perc0gól1gólpassz0,24G+GP / 906,34értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc170
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,47

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc55/1140,00
Gólpassz / 90 perc26/1140,24
Átlagértékelés61/1146,34

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.