Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Welton Felipe
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Welton Felipe

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés6Lefedett pályára lépés
Játékperc35959,8 perc/meccs
Gól + gólpassz20,50 / 90 perc
Átlagértékelés6,786 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonGamba OsakaJ1 League · 2027
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex39,5/10088% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
6 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
0
Gól / 90
0,50
Gólpassz / 90
0
Lövés
10
Kaput talál
4
Lövés pontossága
40 %
Gólkonverzió
20 %

Passz és kreativitás

Passz
91
Passzpontosság
17,10 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
1,00
Sikeres csel
10
Cselezési siker
55,60 %

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
1,00
Megnyert párharc
22
Párharcsiker
46,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
7
Elkövetett szabálytalanság
8

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,25

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
359 perc
Átlagértékelés
6,78
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,112026. 10. 21.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
J1 League2027Gamba Osaka · Középpályás
39,5index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc249 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,36 Értékelés6,72 Passzpontosság13 %
88% adatlefedettségStabil forma
AFC Champions League Elite2026Gamba Osaka · Támadó
57,7index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc110 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,82 Értékelés6,91 Passzpontosság23,80 %
84% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

7 helyi sor
Idegenbeli0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,46Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz10Passzpontosság6 %Párharc / megnyert5 / 0Csel / sikeres3 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,52Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz32Passzpontosság26 %Párharc / megnyert8 / 6Csel / sikeres4 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gamba Osaka–Kyoto Sanga

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–2
Gól1Gólpassz0Értékelés8,11Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz22Passzpontosság20 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,44Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz12Passzpontosság11 %Párharc / megnyert12 / 9Csel / sikeres5 / 5Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Gól1Gólpassz0Értékelés7,31Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz3Passzpontosság0 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Kashima–Gamba Osaka

KezdőM · 64 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,85Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz12Passzpontosság8 %Párharc / megnyert11 / 3Csel / sikeres3 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap131 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap359 perc6 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap359 perc6 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó6 értékelt meccs · szórás: 0,73
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55295200,616,970,920,92
Utolsó 106359200,506,781,001,00
Utolsó 206359200,506,781,001,00
Hazai1 meccs
90perc0gól0gólpassz6,52értékelés
Idegenbeli5 meccs
269perc2gól0gólpassz6,83értékelés
Kezdőként6 meccs
359perc2gól0gólpassz6,78értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 6 értékelt pályára lépés
  1. 5,92026. 10. 09.
  2. 7,32026. 10. 13.
  3. 6,42026. 10. 17.
  4. 8,12026. 10. 21.
  5. 6,52026. 10. 28.
  6. 6,52026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot2 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 131 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
41 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
131 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
359 perc6 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
179,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,25 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
2 folyamatos pályára lépés
  1. K10.09.64′
  2. K10.13.20′
  3. K10.17.65′
  4. K10.21.79′
  5. N10.24.–
  6. K10.28.90′
  7. K11.01.41′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
295perc2gól0gólpassz0,61G+GP / 906,97értékelés
Utolsó 10 pályára lépés6 meccses minta
359perc2gól0gólpassz0,50G+GP / 906,78értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc275
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés6,88

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc30/1980,36
Gólpassz / 90 perc146/1980,00
Átlagértékelés47/1986,72

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.