Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
O. Edwards
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

O. Edwards

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc28425,8 perc/meccs
Gól + gólpassz20,63 / 90 perc
Átlagértékelés7,174 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonPeterboroughEFL Trophy · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex81,9/10084% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,32
Gólpassz / 90
0,32
Lövés
5
Kaput talál
3
Lövés pontossága
60 %
Gólkonverzió
20 %

Passz és kreativitás

Passz
88
Passzpontosság
17,50 %
Kulcspassz
10
Kulcspassz / 90
3,17
Sikeres csel
9
Cselezési siker
42,90 %

Védekezés és párharc

Szerelés
8
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
2,85
Megnyert párharc
23
Párharcsiker
47,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
284 perc
Átlagértékelés
7,17
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,992026. 09. 22.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen21 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
EFL Trophy2026Peterborough · Középpályás
81,9index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc146 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 901,23 Értékelés8,29 Passzpontosság20,80 %
84% adatlefedettségStabil forma
League One2026Peterborough · Középpályás
17,1index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc70 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés5,80 Passzpontosság13 %
96% adatlefedettségStabil forma
League Cup2026Peterborough · Középpályás
32,8index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc68 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,31 Passzpontosság11 %
82% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

12 helyi sor
Idegenbeli2–0
Bradford–Peterborough

KezdőM · 68 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,31Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz17Passzpontosság11 %Párharc / megnyert11 / 5Csel / sikeres5 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Bromley–Peterborough

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli4–1
Huddersfield–Peterborough

KezdőM · 70 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,80Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz16Passzpontosság13 %Párharc / megnyert13 / 5Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Peterborough–Burton Albion

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–3
Leicester–Peterborough

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–1
Gól0Gólpassz0Értékelés7,58Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz20Passzpontosság17 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres7 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–1
Peterborough–Colchester

KezdőM · 90 perc

Gól1Gólpassz1Értékelés8,99Kulcspassz7Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz35Passzpontosság23 %Párharc / megnyert14 / 8Csel / sikeres6 / 4Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Peterborough–Doncaster

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli4–0
Blackpool–Peterborough

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–5
Watford–Peterborough

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap68 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap194 perc6 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap284 perc11 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó4 értékelt meccs · szórás: 1,23
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55138000,006,060,652,61
Utolsó 1010284110,637,173,172,85
Utolsó 2011284110,637,173,172,85
Hazai4 meccs
146perc1gól1gólpassz8,29értékelés
Idegenbeli7 meccs
138perc0gól0gólpassz6,06értékelés
Kezdőként11 meccs
284perc1gól1gólpassz7,17értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 09. 12.
  2. –2026. 09. 19.
  3. 9,02026. 09. 22.
  4. –2026. 09. 26.
  5. 7,62026. 10. 06.
  6. –2026. 10. 10.
  7. –2026. 10. 17.
  8. 5,82026. 10. 20.
  9. –2026. 10. 24.
  10. 6,32026. 10. 27.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 138 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
68 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
138 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
194 perc6 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
142,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.12.–
  2. K09.19.–
  3. K09.22.90′
  4. K09.26.–
  5. K10.06.56′
  6. K10.10.–
  7. K10.17.–
  8. K10.20.70′
  9. K10.24.–
  10. K10.27.68′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
138perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,06értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
284perc1gól1gólpassz0,63G+GP / 907,17értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc138
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,06

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.