Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Ahmed Alaa Eldin
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Ahmed Alaa Eldin

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc25536,4 perc/meccs
Gól + gólpassz20,71 / 90 perc
Átlagértékelés6,746 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAl-Rayyan SCStars League · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex43,9/10088% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,35
Gólpassz / 90
0,35
Lövés
5
Kaput talál
2
Lövés pontossága
40 %
Gólkonverzió
20 %

Passz és kreativitás

Passz
55
Passzpontosság
6,90 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,71
Sikeres csel
2
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
3
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
1,41
Megnyert párharc
12
Párharcsiker
40 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
8

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,35

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
255 perc
Átlagértékelés
6,74
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,612026. 09. 11.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Stars League2026Al-Rayyan SC · Támadó
43,9index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc198 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,45 Értékelés6,76 Passzpontosság4,90 %
88% adatlefedettségStabil forma
Premier League2026El Geish · Védő
51,1index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc33 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés7,20 Passzpontosság12 %
72% adatlefedettségStabil forma
AFC Champions League Two2026Al-Rayyan SC · Támadó
48,1index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc24 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 903,75 Értékelés6,48 Passzpontosság2,40 %
84% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

7 helyi sor
Idegenbeli0–0
Al-Arabi SC–Al-Rayyan SC

KezdőF · 67 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,21Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz8Passzpontosság3 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–4
Al-Nahda–Al-Rayyan SC

KezdőF · 12 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,71Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz4Passzpontosság3 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Al-Gharafa–Al-Rayyan SC

KezdőF · 86 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,46Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz8Passzpontosság3 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Al Taawon–Al-Rayyan SC

KezdőF · 12 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,25Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz6Passzpontosság2 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Qatar SC–Al-Rayyan SC

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–0
Al-Rayyan SC–Al Ahli Doha

KezdőF · 45 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,61Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz10Passzpontosság8 %Párharc / megnyert4 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Petrojet–El Geish

KezdőD · 33 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz19Passzpontosság12 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap79 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap177 perc5 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap255 perc7 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó6 értékelt meccs · szórás: 0,51
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55177010,516,411,020,51
Utolsó 107255110,716,740,711,41
Utolsó 207255110,716,740,711,41
Hazai1 meccs
45perc1gól0gólpassz7,61értékelés
Idegenbeli6 meccs
210perc0gól1gólpassz6,57értékelés
Kezdőként7 meccs
255perc1gól1gólpassz6,74értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. 7,22026. 08. 26.
  2. 7,62026. 09. 11.
  3. –2026. 10. 09.
  4. 6,32026. 10. 14.
  5. 6,52026. 10. 18.
  6. 6,72026. 10. 28.
  7. 6,22026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 79 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
67 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
79 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
177 perc5 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
127,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,35 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. K08.26.33′
  2. K09.11.45′
  3. K10.09.–
  4. K10.14.12′
  5. K10.18.86′
  6. K10.28.12′
  7. K10.31.67′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
177perc0gól1gólpassz0,51G+GP / 906,41értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
255perc1gól1gólpassz0,71G+GP / 906,74értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc177
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,41

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc12/190,45
Gólpassz / 90 perc9/190,00
Átlagértékelés11/196,76

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.