Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Gerard Moreno
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Gerard Moreno

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc40436,7 perc/meccs
Gól + gólpassz20,45 / 90 perc
Átlagértékelés6,5110 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonVillarrealLa Liga · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex38,1/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
1 meccs
Kezdési arány
90,90 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,22
Gólpassz / 90
0,22
Lövés
12
Kaput talál
2
Lövés pontossága
16,70 %
Gólkonverzió
8,30 %

Passz és kreativitás

Passz
223
Passzpontosság
24,50 %
Kulcspassz
9
Kulcspassz / 90
2,01
Sikeres csel
6
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
3
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,67
Megnyert párharc
19
Párharcsiker
51,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
404 perc
Átlagértékelés
6,51
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,202026. 08. 23.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
La Liga2026Villarreal · Támadó
38,1index / 100
Meccs8 Kezdő7 Perc322 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,28 Értékelés6,51 Passzpontosság24,70 %
96% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026Villarreal · Támadó
49,1index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc82 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 901,10 Értékelés6,48 Passzpontosság24,20 %
86% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

12 helyi sor
Hazai0–1
Villarreal–Espanyol

KezdőF · 18 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,47Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz9Passzpontosság8 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Valencia–Villarreal

KezdőF · 82 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,46Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz37Passzpontosság32 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–3
Liverpool–Villarreal

KezdőF · 12 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,24Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz22Passzpontosság18 %Párharc / megnyert3 / 0Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Villarreal–Elche

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–1
Villarreal–Napoli

KezdőF · 63 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,89Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz37Passzpontosság33 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Real Madrid–Villarreal

KezdőF · 23 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,28Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz12Passzpontosság11 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Villarreal–Levante

KezdőF · 23 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,57Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz12Passzpontosság6 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Malaga–Villarreal

KezdőF · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,32Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz11Passzpontosság7 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,32Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz37Passzpontosság34 %Párharc / megnyert4 / 4Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Alaves–Villarreal

Kezdő · csapatkapitányF · 70 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz2Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz33Passzpontosság28 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres4 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Atletico Madrid–Villarreal

Csereként beálltF · 29 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz13Passzpontosság10 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap100 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap198 perc5 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap404 perc11 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 1,94
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55198010,456,472,270,91
Utolsó 1010375010,245,791,920,72
Utolsó 2011404110,455,912,010,67
Hazai4 meccs
181perc0gól1gólpassz6,56értékelés
Idegenbeli7 meccs
223perc1gól0gólpassz5,54értékelés
Kezdőként10 meccs
375perc0gól1gólpassz5,79értékelés
Csereként1 meccs
29perc1gól0gólpassz7,20értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,32026. 08. 28.
  2. 6,32026. 09. 05.
  3. 6,32026. 09. 08.
  4. 0,02026. 09. 17.
  5. 6,62026. 09. 20.
  6. 6,32026. 10. 10.
  7. 6,92026. 10. 13.
  8. 6,22026. 10. 20.
  9. 6,52026. 10. 24.
  10. 6,52026. 10. 30.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot3 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 18 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
18 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
198 perc5 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
202,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
3 folyamatos pályára lépés
  1. K09.05.77′
  2. K09.08.7′
  3. K09.17.0′
  4. K09.20.23′
  5. K10.10.23′
  6. K10.13.63′
  7. N10.17.–
  8. K10.20.12′
  9. K10.24.82′
  10. K10.30.18′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
198perc0gól1gólpassz0,45G+GP / 906,47értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
375perc0gól1gólpassz0,24G+GP / 905,79értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc175
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,52

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc35/760,28
Gólpassz / 90 perc35/760,00
Átlagértékelés68/765,70

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.