Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Gillesphey
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Gillesphey

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc45657,0 perc/meccs
Gól + gólpassz20,39 / 90 perc
Átlagértékelés6,745 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonBradfordLeague Cup · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex42,4/10086% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
5 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
8 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,20
Gólpassz / 90
0,20
Lövés
5
Kaput talál
2
Lövés pontossága
40 %
Gólkonverzió
20 %

Passz és kreativitás

Passz
228
Passzpontosság
36,40 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,39
Sikeres csel
1
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
1,58
Megnyert párharc
29
Párharcsiker
76,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,20

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
456 perc
Átlagértékelés
6,74
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,192026. 09. 22.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
League Cup2026Bradford · Védő
42,4index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc276 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 900,65 Értékelés6,55 Passzpontosság24,10 %
86% adatlefedettségStabil forma
EFL Trophy2026Rotherham · Védő
30,9index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc90 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,86 Passzpontosság32 %
82% adatlefedettségStabil forma
EFL Trophy2026Bradford · Védő
31,9index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc90 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés7,19 Passzpontosság59 %
82% adatlefedettségStabil forma
League One2026Bradford · Védő
5,0index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc0 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság0 %
63% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

16 helyi sor
Hazai0–3
Bradford–Huddersfield

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–0
Bradford–Peterborough

KezdőD · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés6,91Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz39Passzpontosság26 %Párharc / megnyert8 / 7Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Oxford United–Bradford

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–0
Burton Albion–Bradford

Nevezve, nem lépett pályáraD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Bradford–Stevenage

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–0
Bradford–Leyton Orient

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–4
Rotherham–Bradford

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,86Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz50Passzpontosság32 %Párharc / megnyert7 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Reading–Bradford

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés7,19Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz69Passzpontosság59 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Luton–Bradford

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–1
Notts County–Bradford

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–3
Leyton Orient–Bradford

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés5,85Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz35Passzpontosság23 %Párharc / megnyert7 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Bradford–Mansfield Town

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–0
Plymouth–Bradford

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–0
Bradford–Burnley

KezdőD · 96 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz35Passzpontosság23 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap180 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap456 perc8 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó6 értékelt meccs · szórás: 2,55
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55360110,505,360,501,25
Utolsó 108456110,395,620,391,58
Utolsó 208456110,395,620,391,58
Hazai4 meccs
366perc1gól0gólpassz6,97értékelés
Idegenbeli4 meccs
90perc0gól1gólpassz2,93értékelés
Kezdőként8 meccs
456perc1gól1gólpassz5,62értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 20.
  2. 6,92026. 08. 26.
  3. –2026. 08. 29.
  4. 5,92026. 09. 08.
  5. 7,22026. 09. 22.
  6. 0,02026. 10. 03.
  7. 6,92026. 10. 06.
  8. 6,92026. 10. 27.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-10-27.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 21,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között21,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
228,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,20 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
0 folyamatos pályára lépés
  1. N09.19.–
  2. K09.22.90′
  3. K10.03.0′
  4. K10.06.90′
  5. N10.10.–
  6. N10.17.–
  7. N10.20.0′
  8. N10.24.–
  9. K10.27.90′
  10. N10.31.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
360perc1gól1gólpassz0,50G+GP / 905,36értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
456perc1gól1gólpassz0,39G+GP / 905,62értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc90
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés3,46

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.