Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
H. Clifton
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

H. Clifton

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés5Lefedett pályára lépés
Játékperc22444,8 perc/meccs
Gól + gólpassz31,21 / 90 perc
Átlagértékelés6,565 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonDoncasterEFL Trophy · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex55,5/10084% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
4 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
80 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
3
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
1,21
Lövés
4
Kaput talál
1
Lövés pontossága
25 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
63
Passzpontosság
19,30 %
Kulcspassz
6
Kulcspassz / 90
2,41
Sikeres csel
3
Cselezési siker
42,90 %

Védekezés és párharc

Szerelés
2
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
1,61
Megnyert párharc
13
Párharcsiker
52 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,40

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
224 perc
Átlagértékelés
6,56
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,262026. 11. 03.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
EFL Trophy2026Doncaster · Középpályás
55,5index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc115 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,78 Értékelés6,68 Passzpontosság23 %
84% adatlefedettségStabil forma
EFL Trophy2026Rochdale · Középpályás
54,4index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc78 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 901,15 Értékelés7,26 Passzpontosság19 %
82% adatlefedettségStabil forma
League One2026Doncaster · Középpályás
39,3index / 100
Meccs2 Kezdő1 Perc31 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 902,90 Értékelés6,09 Passzpontosság3,50 %
84% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Hazai1–4
Rochdale–Doncaster

KezdőM · 78 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,26Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz20Passzpontosság19 %Párharc / megnyert11 / 6Csel / sikeres4 / 2Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Luton–Doncaster

KezdőM · 17 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,15Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz6Passzpontosság4 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Doncaster–Stockport County

Csereként beálltM · 14 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,02Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz2Passzpontosság2 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Leicester–Doncaster

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Doncaster–Burton Albion

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Doncaster–Liverpool U21

KezdőM · 25 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,54Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz3Passzpontosság2 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–3
Doncaster–Huddersfield

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,82Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz32Passzpontosság25 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Doncaster–Plymouth

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap95 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap134 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap224 perc5 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó5 értékelt meccs · szórás: 0,45
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55224031,216,562,411,61
Utolsó 105224031,216,562,411,61
Utolsó 205224031,216,562,411,61
Hazai4 meccs
207perc0gól2gólpassz6,66értékelés
Idegenbeli1 meccs
17perc0gól1gólpassz6,15értékelés
Kezdőként4 meccs
210perc0gól3gólpassz6,69értékelés
Csereként1 meccs
14perc0gól0gólpassz6,02értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 5 értékelt pályára lépés
  1. 6,82026. 09. 08.
  2. 6,52026. 10. 06.
  3. 6,02026. 10. 20.
  4. 6,22026. 10. 27.
  5. 7,32026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot3 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 95 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
78 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
95 perc2 kezdés · 2 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
134 perc3 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
74,7 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,40 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
3 folyamatos pályára lépés
  1. N09.05.–
  2. K09.08.90′
  3. K10.06.25′
  4. N10.10.–
  5. N10.17.–
  6. C10.20.14′
  7. K10.27.17′
  8. K11.03.78′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
224perc0gól3gólpassz1,21G+GP / 906,56értékelés
Utolsó 10 pályára lépés5 meccses minta
224perc0gól3gólpassz1,21G+GP / 906,56értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc109
Gól0
Gólpassz2
Átlagértékelés6,48

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc7/220,00
Gólpassz / 90 perc1/220,93
Átlagértékelés6/226,87

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.