Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. Mekvabishvili
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. Mekvabishvili

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc49344,8 perc/meccs
Gól + gólpassz10,18 / 90 perc
Átlagértékelés6,529 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonChicago FireMajor League Soccer · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex53,7/10090% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
90,90 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,18
Gólpassz / 90
0
Lövés
7
Kaput talál
2
Lövés pontossága
28,60 %
Gólkonverzió
14,30 %

Passz és kreativitás

Passz
312
Passzpontosság
34,20 %
Kulcspassz
7
Kulcspassz / 90
1,28
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
19
Labdaszerzés
11
Védőakció / 90
5,48
Megnyert párharc
26
Párharcsiker
48,10 %
Kiharcolt szabálytalanság
6
Elkövetett szabálytalanság
19

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,37

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
493 perc
Átlagértékelés
6,52
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,982026. 10. 18.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
Major League Soccer2026Chicago Fire · Középpályás
53,7index / 100
Meccs5 Kezdő4 Perc204 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,44 Értékelés6,47 Passzpontosság33,70 %
90% adatlefedettségStabil forma
Nemzetek Ligája2026Georgia · Középpályás
33,4index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc199 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,52 Passzpontosság31,10 %
88% adatlefedettségStabil forma
Európa-liga2026Universitatea Craiova · Középpályás
41,4index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc90 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,76 Passzpontosság44 %
82% adatlefedettségStabil forma
Liga I2026Universitatea Craiova · Középpályás
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

12 helyi sor
Idegenbeli2–4
Gól0Gólpassz0Értékelés5,67Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz8Passzpontosság6 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,53Kulcspassz2Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz59Passzpontosság53 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Gól1Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz35Passzpontosság26 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,98Kulcspassz3Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz24Passzpontosság20 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Northern Ireland–Georgia

KezdőM · 65 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,55Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz38Passzpontosság34 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Hungary–Georgia

KezdőM · 40 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,68Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz28Passzpontosság25 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Georgia–Ukraine

KezdőM · 17 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,37Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz10Passzpontosság8 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Georgia–Northern Ireland

KezdőM · 77 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,47Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz42Passzpontosság38 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Nashville SC–Chicago Fire

Csereként beálltM · 21 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,70Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz22Passzpontosság19 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,76Kulcspassz1Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz46Passzpontosság44 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Universitatea Craiova–FC Voluntari

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap117 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap288 perc6 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap493 perc11 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 1,98
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55248100,365,151,816,17
Utolsó 1010493100,185,871,285,48
Utolsó 2011493100,185,871,285,48
Hazai3 meccs
184perc0gól0gólpassz6,46értékelés
Idegenbeli8 meccs
309perc1gól0gólpassz5,62értékelés
Kezdőként10 meccs
472perc1gól0gólpassz5,78értékelés
Csereként1 meccs
21perc–gól–gólpassz6,70értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,82026. 08. 27.
  2. 6,72026. 09. 20.
  3. 6,52026. 09. 25.
  4. 6,42026. 09. 28.
  5. 6,72026. 10. 02.
  6. 6,62026. 10. 05.
  7. 7,02026. 10. 18.
  8. 0,02026. 10. 25.
  9. 6,52026. 10. 29.
  10. 5,72026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 117 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
117 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
183 perc4 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
493,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,37 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.27.90′
  2. C09.20.21′
  3. K09.25.77′
  4. K09.28.17′
  5. K10.02.40′
  6. K10.05.65′
  7. K10.18.22′
  8. K10.25.44′
  9. K10.29.90′
  10. K11.01.27′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
248perc1gól0gólpassz0,36G+GP / 905,15értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
493perc1gól0gólpassz0,18G+GP / 905,87értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc248
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés5,15

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc23/2640,44
Gólpassz / 90 perc192/2640,00
Átlagértékelés228/2645,18

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.