Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
F. Fehr
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

F. Fehr

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc65272,4 perc/meccs
Gól + gólpassz30,41 / 90 perc
Átlagértékelés6,938 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFC ThunSuper League · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex59,1/10094% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
6 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
2
Gól / 90
0,14
Gólpassz / 90
0,28
Lövés
14
Kaput talál
3
Lövés pontossága
21,40 %
Gólkonverzió
7,10 %

Passz és kreativitás

Passz
257
Passzpontosság
24 %
Kulcspassz
10
Kulcspassz / 90
1,38
Sikeres csel
4
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
25
Labdaszerzés
10
Védőakció / 90
4,83
Megnyert párharc
43
Párharcsiker
55,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
8
Elkövetett szabálytalanság
9

Fegyelem

Sárga lap
3
Piros lap
0
Lap / 90
0,41

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
652 perc
Átlagértékelés
6,93
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,602026. 09. 06.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen21 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Super League2026FC Thun · Védő
59,1index / 100
Meccs7 Kezdő7 Perc467 Gól1 Gólpassz2 G+GP / 900,58 Értékelés6,94 Passzpontosság22,80 %
94% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026FC Thun · Védő
48,9index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc185 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,90 Passzpontosság26,40 %
84% adatlefedettségStabil forma
Európa-liga2026FC Thun · Védő
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Idegenbeli4–5
Lausanne–FC Thun

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–3
FC Thun–FC Lugano

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz43Passzpontosság33 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–1
FC Thun–HNK Hajduk Split

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés6Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz61Passzpontosság32 %Párharc / megnyert16 / 9Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Twente–FC Thun

KezdőD · 95 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés4Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz22Passzpontosság11 %Párharc / megnyert13 / 7Csel / sikeres2 / –Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–2
FC Zurich–FC Thun

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,48Kulcspassz2Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál6 / 1Passz20Passzpontosság11 %Párharc / megnyert11 / 8Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
FC Thun–Grasshoppers

KezdőD · 71 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,26Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz32Passzpontosság24 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
FC Sion–FC Thun

KezdőD · 90 perc

Gól1Gólpassz1Értékelés8,60Kulcspassz4Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz37Passzpontosság26 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
FC Thun–Lausanne

KezdőD · 28 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,82Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz18Passzpontosság17 %Párharc / megnyert4 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–4
FC ST. Gallen–FC Thun

KezdőD · 98 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés5Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz24Passzpontosság12 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
FC Thun–Lech Poznan

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap– perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap365 perc5 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap652 perc9 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó8 értékelt meccs · szórás: 0,70
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55365010,256,870,745,67
Utolsó 109652120,416,931,384,83
Utolsó 209652120,416,931,384,83
Hazai4 meccs
279perc0gól0gólpassz6,80értékelés
Idegenbeli5 meccs
373perc1gól2gólpassz7,07értékelés
Kezdőként9 meccs
652perc1gól2gólpassz6,93értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. 6,32026. 08. 30.
  2. 6,82026. 09. 02.
  3. 8,62026. 09. 06.
  4. 6,32026. 09. 12.
  5. 6,52026. 10. 10.
  6. 6,92026. 10. 15.
  7. 6,92026. 10. 22.
  8. 7,22026. 10. 25.
  9. –2026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot9 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
180 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
365 perc5 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
217,3 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,41 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. N08.27.–
  2. K08.30.98′
  3. K09.02.28′
  4. K09.06.90′
  5. K09.12.71′
  6. K10.10.90′
  7. K10.15.95′
  8. K10.22.90′
  9. K10.25.90′
  10. K11.01.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
365perc0gól1gólpassz0,25G+GP / 906,87értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
652perc1gól2gólpassz0,41G+GP / 906,93értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc365
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,87

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc7/700,19
Gólpassz / 90 perc5/700,39
Átlagértékelés11/706,94

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.