Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. Ezzalzouli
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. Ezzalzouli

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés13Lefedett pályára lépés
Játékperc73456,5 perc/meccs
Gól + gólpassz30,37 / 90 perc
Átlagértékelés6,9510 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonMoroccoAfrica Cup of Nations - Qualification · 2027
PosztTámadóF
Teljesítményindex28,9/10084% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
12 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
6 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
92,30 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
1
Gól / 90
0,25
Gólpassz / 90
0,12
Lövés
30
Kaput talál
8
Lövés pontossága
26,70 %
Gólkonverzió
6,70 %

Passz és kreativitás

Passz
347
Passzpontosság
32,50 %
Kulcspassz
13
Kulcspassz / 90
1,59
Sikeres csel
18
Cselezési siker
69,20 %

Védekezés és párharc

Szerelés
9
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
1,23
Megnyert párharc
49
Párharcsiker
57 %
Kiharcolt szabálytalanság
15
Elkövetett szabálytalanság
7

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,12

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
734 perc
Átlagértékelés
6,95
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 09. 17.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
28,9index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc98 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,79 Passzpontosság29,10 %
84% adatlefedettségStabil forma
La Liga2026Real Betis · Középpályás
50,5index / 100
Meccs7 Kezdő6 Perc366 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,25 Értékelés6,99 Passzpontosság36,10 %
94% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026Real Betis · Középpályás
51,0index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc270 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 900,67 Értékelés6,99 Passzpontosság28,30 %
86% adatlefedettségStabil forma
La Liga2025Real Betis · Középpályás
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

13 helyi sor
Idegenbeli2–1
Gól0Gólpassz1Értékelés6,72Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz31Passzpontosság24 %Párharc / megnyert11 / 5Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Real Betis–Malaga

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,62Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 0Passz45Passzpontosság38 %Párharc / megnyert13 / 11Csel / sikeres7 / 6Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Celta Vigo–Real Betis

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz53Passzpontosság49 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Real Betis–Feyenoord

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,72Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál8 / 2Passz37Passzpontosság33 %Párharc / megnyert15 / 7Csel / sikeres4 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–5
Real Betis–Barcelona

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–2
Real Betis–FC Porto

KezdőM · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,53Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 2Passz33Passzpontosság27 %Párharc / megnyert13 / 8Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai5–2
Real Betis–Osasuna

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–2
Lesotho–Morocco

KezdőF · 22 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,67Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz20Passzpontosság16 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Morocco–Gabon

KezdőM · 76 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz44Passzpontosság35 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,34Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz37Passzpontosság30 %Párharc / megnyert11 / 7Csel / sikeres5 / 4Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Real Betis–Getafe

KezdőM · 72 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz34Passzpontosság29 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli5–2
Levante–Real Betis

Csereként beálltF · 24 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz13Passzpontosság13 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Real Betis–Levante

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap450 perc7 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap734 perc12 pályára lépés · 8 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott8 értékelt meccs · szórás: 0,35
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55360010,256,811,251,50
Utolsó 1010638110,286,841,551,41
Utolsó 2013734210,376,951,591,23
Hazai8 meccs
418perc2gól0gólpassz7,19értékelés
Idegenbeli5 meccs
316perc0gól1gólpassz6,71értékelés
Kezdőként12 meccs
710perc2gól1gólpassz6,99értékelés
Csereként1 meccs
24perc–gól–gólpassz6,60értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,32026. 09. 20.
  2. 6,92026. 09. 25.
  3. 6,72026. 09. 29.
  4. –2026. 10. 11.
  5. 7,52026. 10. 14.
  6. –2026. 10. 17.
  7. 6,72026. 10. 21.
  8. 7,22026. 10. 25.
  9. 6,62026. 10. 31.
  10. 6,72026. 11. 04.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 270 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
270 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap7 meccs
450 perc7 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
244,7 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,12 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.20.90′
  2. K09.25.76′
  3. K09.29.22′
  4. K10.11.–
  5. K10.14.90′
  6. K10.17.–
  7. K10.21.90′
  8. K10.25.90′
  9. K10.31.90′
  10. K11.04.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
360perc0gól1gólpassz0,25G+GP / 906,81értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
638perc1gól1gólpassz0,28G+GP / 906,84értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc360
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,81

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc50/2090,33
Gólpassz / 90 perc43/2090,33
Átlagértékelés46/2096,99

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.