Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Álvaro Mantilla
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Álvaro Mantilla

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc45145,1 perc/meccs
Gól + gólpassz10,20 / 90 perc
Átlagértékelés5,996 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonRacing SantanderLa Liga · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex33,3/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
1 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,20
Lövés
1
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
202
Passzpontosság
27,20 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,40
Sikeres csel
1
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
10
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
2,59
Megnyert párharc
20
Párharcsiker
54,10 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
7

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,20

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
451 perc
Átlagértékelés
5,99
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,612026. 10. 24.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
La Liga2026Racing Santander · Védő
33,3index / 100
Meccs10 Kezdő10 Perc451 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,20 Értékelés5,99 Passzpontosság27,20 %
100% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Hazai0–3
Gól0Gólpassz0Értékelés5,83Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz16Passzpontosság10 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Racing Santander–Espanyol

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,61Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz44Passzpontosság30 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Osasuna–Racing Santander

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–2
Racing Santander–Valencia

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,02Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz27Passzpontosság19 %Párharc / megnyert11 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli5–0
Gól0Gólpassz0Értékelés5,63Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz49Passzpontosság41 %Párharc / megnyert5 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli7–2
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Racing Santander–Alaves

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–2
Gól0Gólpassz0Értékelés5,26Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz33Passzpontosság20 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Racing Santander–Elche

Kezdő · csapatkapitányD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz33Passzpontosság25 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Getafe–Racing Santander

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap29 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap209 perc4 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap451 perc10 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó7 értékelt meccs · szórás: 2,15
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55272010,336,020,662,65
Utolsó 1010451010,205,140,402,59
Utolsó 2010451010,205,140,402,59
Hazai5 meccs
299perc0gól1gólpassz6,27értékelés
Idegenbeli5 meccs
152perc0gól0gólpassz3,63értékelés
Kezdőként10 meccs
451perc0gól1gólpassz5,14értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 23.
  2. 6,62026. 08. 28.
  3. 5,32026. 09. 05.
  4. –2026. 09. 12.
  5. 0,02026. 09. 16.
  6. 5,62026. 09. 19.
  7. 6,02026. 10. 11.
  8. –2026. 10. 18.
  9. 6,62026. 10. 24.
  10. 5,82026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 119 perc 14 nap alatt · legutóbb 8,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között8,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
29 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
119 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
209 perc4 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
451,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,20 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.23.–
  2. K08.28.90′
  3. K09.05.89′
  4. K09.12.–
  5. K09.16.0′
  6. K09.19.63′
  7. K10.11.90′
  8. K10.18.–
  9. K10.24.90′
  10. K11.01.29′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
272perc0gól1gólpassz0,33G+GP / 906,02értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
451perc0gól1gólpassz0,20G+GP / 905,14értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc272
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,02

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc97/1480,00
Gólpassz / 90 perc14/1480,20
Átlagértékelés96/1485,14

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.