Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Carlos Vicente
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Carlos Vicente

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés13Lefedett pályára lépés
Játékperc31123,9 perc/meccs
Gól + gólpassz10,29 / 90 perc
Átlagértékelés6,626 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonBirminghamChampionship · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex51,1/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
3 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
76,90 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,29
Gólpassz / 90
0
Lövés
7
Kaput talál
1
Lövés pontossága
14,30 %
Gólkonverzió
14,30 %

Passz és kreativitás

Passz
75
Passzpontosság
11,70 %
Kulcspassz
5
Kulcspassz / 90
1,45
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
7
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
2,32
Megnyert párharc
21
Párharcsiker
43,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
9
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,29

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
311 perc
Átlagértékelés
6,62
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,202026. 08. 28.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Championship2026Birmingham · Középpályás
51,1index / 100
Meccs12 Kezdő9 Perc221 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,41 Értékelés6,77 Passzpontosság12,20 %
100% adatlefedettségStabil forma
League Cup2026Birmingham · Középpályás
22,5index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc90 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés5,90 Passzpontosság10 %
82% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

15 helyi sor
Hazai3–0
Birmingham–Millwall

Csereként beálltF · 17 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz11Passzpontosság10 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Lincoln–Birmingham

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
Cardiff–Birmingham

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–0
Birmingham–QPR

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–0
Birmingham–Preston

Csereként beálltF · 15 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,42Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz11Passzpontosság9 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
West Brom–Birmingham

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–2
Birmingham–Middlesbrough

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–2
Derby–Birmingham

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Norwich–Birmingham

KezdőM · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,17Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz17Passzpontosság15 %Párharc / megnyert12 / 6Csel / sikeres2 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Birmingham–Wolves

Csereként beálltF · 9 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,44Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz2Passzpontosság2 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–2
Wrexham–Birmingham

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés7,20Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz17Passzpontosság14 %Párharc / megnyert13 / 4Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–6
Birmingham–Brentford

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés5,90Kulcspassz–Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz17Passzpontosság10 %Párharc / megnyert15 / 8Csel / sikeres4 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Birmingham–Bristol City

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–0
Sheffield Utd–Birmingham

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap17 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap32 perc4 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap311 perc13 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott5 értékelt meccs · szórás: 0,35
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 5532000,006,512,815,63
Utolsó 1010221100,416,772,041,63
Utolsó 2013311100,296,621,452,32
Hazai7 meccs
131perc0gól0gólpassz6,34értékelés
Idegenbeli6 meccs
180perc1gól0gólpassz7,19értékelés
Kezdőként10 meccs
270perc1gól0gólpassz6,76értékelés
Csereként3 meccs
41perc0gól0gólpassz6,49értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 7,22026. 08. 28.
  2. –2026. 09. 01.
  3. 6,42026. 09. 06.
  4. 7,22026. 09. 09.
  5. –2026. 09. 12.
  6. –2026. 09. 19.
  7. –2026. 10. 10.
  8. 6,42026. 10. 13.
  9. –2026. 10. 24.
  10. 6,62026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-11-03.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 17 perc 14 nap alatt · legutóbb 10,3 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között10,3 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
17 perc0 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
17 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
32 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
311,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,29 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. C09.06.9′
  2. K09.09.90′
  3. K09.12.–
  4. K09.19.–
  5. K10.10.–
  6. C10.13.15′
  7. N10.17.–
  8. K10.24.–
  9. N10.31.–
  10. C11.03.17′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
32perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,51értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
221perc1gól0gólpassz0,41G+GP / 906,77értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc32
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,51

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc19/1650,50
Gólpassz / 90 perc117/1650,00
Átlagértékelés16/1657,19

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.