Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Luismi Cruz
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Luismi Cruz

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc39339,3 perc/meccs
Gól + gólpassz20,46 / 90 perc
Átlagértékelés6,947 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonDeportivo La CorunaLa Liga · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex62,2/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,23
Gólpassz / 90
0,23
Lövés
6
Kaput talál
2
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
16,70 %

Passz és kreativitás

Passz
156
Passzpontosság
20,20 %
Kulcspassz
15
Kulcspassz / 90
3,44
Sikeres csel
3
Cselezési siker
42,90 %

Védekezés és párharc

Szerelés
10
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
3,21
Megnyert párharc
25
Párharcsiker
56,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
9
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,23

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
393 perc
Átlagértékelés
6,94
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,702026. 11. 02.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
La Liga2026Deportivo La Coruna · Középpályás
62,2index / 100
Meccs10 Kezdő10 Perc393 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 900,46 Értékelés6,94 Passzpontosság20,20 %
100% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Hazai2–1
Gól0Gólpassz1Értékelés7,70Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz30Passzpontosság27 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,42Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz20Passzpontosság16 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,24Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz16Passzpontosság14 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz2Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz30Passzpontosság24 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz5Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz11Passzpontosság9 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Gól–Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz4Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz28Passzpontosság23 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Gól1Gólpassz0Értékelés7,40Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz21Passzpontosság16 %Párharc / megnyert14 / 8Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Malaga–Deportivo La Coruna

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Deportivo La Coruna–Elche

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap69 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap220 perc4 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap393 perc10 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó7 értékelt meccs · szórás: 0,50
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55245010,376,834,042,57
Utolsó 1010393110,466,943,443,21
Utolsó 2010393110,466,943,443,21
Hazai5 meccs
156perc0gól1gólpassz7,05értékelés
Idegenbeli5 meccs
237perc1gól0gólpassz6,86értékelés
Kezdőként10 meccs
393perc1gól1gólpassz6,94értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 24.
  2. –2026. 08. 30.
  3. 7,42026. 09. 05.
  4. 7,02026. 09. 13.
  5. –2026. 09. 16.
  6. 7,22026. 09. 20.
  7. 6,62026. 10. 11.
  8. 6,22026. 10. 16.
  9. 6,42026. 10. 24.
  10. 7,72026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 101 perc 14 nap alatt · legutóbb 9,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között9,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
69 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
101 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
220 perc4 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
196,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,23 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.24.–
  2. K08.30.–
  3. K09.05.77′
  4. K09.13.71′
  5. K09.16.–
  6. K09.20.25′
  7. K10.11.57′
  8. K10.16.62′
  9. K10.24.32′
  10. K11.02.69′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
245perc0gól1gólpassz0,37G+GP / 906,83értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
393perc1gól1gólpassz0,46G+GP / 906,94értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc245
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,83

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc26/1560,34
Gólpassz / 90 perc126/1560,00
Átlagértékelés45/1566,81

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.