Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
J. Molumby
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

J. Molumby

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés15Lefedett pályára lépés
Játékperc66844,5 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,539 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonWest BromChampionship · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex43,5/100100% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
14 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
5 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
93,30 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
6
Kaput talál
2
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
367
Passzpontosság
46,70 %
Kulcspassz
5
Kulcspassz / 90
0,67
Sikeres csel
5
Cselezési siker
45,50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
8
Labdaszerzés
10
Védőakció / 90
2,43
Megnyert párharc
37
Párharcsiker
57,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
16
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,27

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
668 perc
Átlagértékelés
6,53
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,202026. 11. 03.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Championship2026West Brom · Középpályás
43,5index / 100
Meccs10 Kezdő10 Perc354 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,79 Passzpontosság54,80 %
100% adatlefedettségStabil forma
Nemzetek Ligája2026Rep. Of Ireland · Középpályás
27,0index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc295 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,32 Passzpontosság39 %
88% adatlefedettségStabil forma
League Cup2026West Brom · Középpályás
30,3index / 100
Meccs1 Kezdő0 Perc19 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,30 Passzpontosság23 %
72% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

17 helyi sor
Hazai1–1
West Brom–Southampton

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz79Passzpontosság75 %Párharc / megnyert5 / 5Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
West Ham–West Brom

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Preston–West Brom

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–2
West Brom–Blackburn

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–2
Wrexham–West Brom

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,64Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz64Passzpontosság56 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
West Brom–Birmingham

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Rep. Of Ireland–Israel

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz50Passzpontosság44 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Rep. Of Ireland–Austria

KezdőM · 27 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,14Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz8Passzpontosság5 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Israel–Rep. Of Ireland

KezdőM · 88 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,72Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz30Passzpontosság28 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Kosovo–Rep. Of Ireland

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,13Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz50Passzpontosság46 %Párharc / megnyert12 / 5Csel / sikeres4 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Wolves–West Brom

KezdőM · 84 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,69Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz34Passzpontosság30 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–1
West Brom–QPR

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–1
Derby–West Brom

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,61Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz27Passzpontosság24 %Párharc / megnyert8 / 6Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
West Brom–Watford

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–1
Middlesbrough–West Brom

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–2
Newcastle–West Brom

Csereként beálltM · 19 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz25Passzpontosság23 %Párharc / megnyert2 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
West Brom–Burnley

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap180 perc5 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap668 perc15 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó7 értékelt meccs · szórás: 0,36
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55180000,006,921,502,50
Utolsó 1010559000,006,550,642,09
Utolsó 2015668000,006,530,672,43
Hazai6 meccs
207perc0gól0gólpassz6,55értékelés
Idegenbeli9 meccs
461perc0gól0gólpassz6,52értékelés
Kezdőként14 meccs
649perc0gól0gólpassz6,55értékelés
Csereként1 meccs
19perc–gól0gólpassz6,30értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,72026. 09. 20.
  2. 6,12026. 09. 24.
  3. 6,72026. 09. 27.
  4. 6,12026. 10. 01.
  5. 6,32026. 10. 04.
  6. 6,62026. 10. 13.
  7. –2026. 10. 17.
  8. –2026. 10. 24.
  9. –2026. 10. 31.
  10. 7,22026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot5 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
90 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
180 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,27 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
5 folyamatos pályára lépés
  1. K09.24.90′
  2. K09.27.88′
  3. K10.01.27′
  4. K10.04.90′
  5. N10.10.–
  6. K10.13.90′
  7. K10.17.–
  8. K10.24.–
  9. K10.31.–
  10. K11.03.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
180perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,92értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
559perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,55értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc180
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,92

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc75/1650,00
Gólpassz / 90 perc73/1650,00
Átlagértékelés46/1656,79

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.