Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
J. McGinn
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

J. McGinn

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés17Lefedett pályára lépés
Játékperc1 17369,0 perc/meccs
Gól + gólpassz30,23 / 90 perc
Átlagértékelés6,6414 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAston VillaPremier League · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex44,4/10096% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
17 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
9 meccs
Csapatkapitány
2 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
3
Gólpassz
0
Gól / 90
0,23
Gólpassz / 90
0
Lövés
22
Kaput talál
8
Lövés pontossága
36,40 %
Gólkonverzió
13,60 %

Passz és kreativitás

Passz
368
Passzpontosság
29,40 %
Kulcspassz
23
Kulcspassz / 90
1,76
Sikeres csel
9
Cselezési siker
56,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
18
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
1,69
Megnyert párharc
70
Párharcsiker
56,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
41
Elkövetett szabálytalanság
17

Fegyelem

Sárga lap
4
Piros lap
0
Lap / 90
0,31

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
1 173 perc
Átlagértékelés
6,64
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,882026. 09. 08.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

5 játékos–csapat–szezon
Premier League2026Aston Villa · Középpályás
44,4index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc449 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,20 Értékelés6,51 Passzpontosság20,90 %
96% adatlefedettségStabil forma
Nemzetek Ligája2026Scotland · Középpályás
41,8index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc357 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,25 Értékelés6,57 Passzpontosság22 %
88% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026Aston Villa · Középpályás
55,4index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc347 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,26 Értékelés6,91 Passzpontosság43,90 %
88% adatlefedettségStabil forma
League Cup2026Aston Villa · Középpályás
33,5index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc20 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,51 Passzpontosság4 %
82% adatlefedettségStabil forma
Klub felkészülési mérkőzések2026Aston Villa · Játékos
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

19 helyi sor
Idegenbeli3–0
Barcelona–Aston Villa

KezdőM · 77 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,67Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz19Passzpontosság11 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Aston Villa–Fulham

KezdőM · 87 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,52Kulcspassz4Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz22Passzpontosság18 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Bournemouth–Aston Villa

KezdőM · 20 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,51Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz6Passzpontosság4 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–1
Aston Villa–Viking

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz3Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz73Passzpontosság68 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Newcastle–Aston Villa

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai6–0
Aston Villa–Fenerbahçe

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz19Passzpontosság16 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Aston Villa–Brentford

KezdőM · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,58Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 3Passz31Passzpontosság23 %Párharc / megnyert13 / 7Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Scotland–Slovenia

KezdőM · 87 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,96Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz25Passzpontosság21 %Párharc / megnyert9 / 6Csel / sikeres2 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
FYR Macedonia–Scotland

KezdőM · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,80Kulcspassz4Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz31Passzpontosság27 %Párharc / megnyert10 / 9Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–3
Scotland–Switzerland

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,94Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz10Passzpontosság6 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Slovenia–Scotland

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz29Passzpontosság23 %Párharc / megnyert10 / 8Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Tottenham–Aston Villa

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–3
Gól1Gólpassz0Értékelés7,88Kulcspassz4Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz25Passzpontosság20 %Párharc / megnyert14 / 7Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Hull City–Aston Villa

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,17Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz36Passzpontosság30 %Párharc / megnyert11 / 5Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Aston Villa–Arsenal

Kezdő · csapatkapitányM · 100 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / –Passz21Passzpontosság15 %Párharc / megnyert11 / 3Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–0
Brighton–Aston Villa

Kezdő · csapatkapitányM · 82 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz21Passzpontosság11 %Párharc / megnyert12 / 7Csel / sikeres5 / 2Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Borussia Mönchengladbach–Aston Villa

Nevezve, nem lépett pályára– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap184 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap541 perc8 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap1 173 perc17 pályára lépés · 13 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 0,71
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55274000,006,402,961,64
Utolsó 1010721200,256,682,001,37
Utolsó 20171 173300,236,641,761,69
Hazai9 meccs
634perc1gól0gólpassz6,59értékelés
Idegenbeli8 meccs
539perc2gól0gólpassz6,70értékelés
Kezdőként17 meccs
1 173perc3gól0gólpassz6,64értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 5,92026. 09. 29.
  2. 7,82026. 10. 03.
  3. 6,02026. 10. 06.
  4. 7,62026. 10. 10.
  5. 7,22026. 10. 14.
  6. 6,92026. 10. 21.
  7. –2026. 10. 24.
  8. 6,52026. 10. 28.
  9. 6,52026. 10. 31.
  10. 5,72026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot5 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés4 pályára lépés · 184 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
164 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap4 meccs
184 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap8 meccs
541 perc8 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
391,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,31 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
5 folyamatos pályára lépés
  1. K10.03.90′
  2. K10.06.87′
  3. K10.10.90′
  4. K10.14.90′
  5. N10.17.–
  6. K10.21.90′
  7. K10.24.–
  8. K10.28.20′
  9. K10.31.87′
  10. K11.03.77′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
274perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,40értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
721perc2gól0gólpassz0,25G+GP / 906,68értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc274
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,40

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc60/2120,26
Gólpassz / 90 perc111/2120,00
Átlagértékelés57/2126,91

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.