Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
C. Roberts
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

C. Roberts

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés13Lefedett pályára lépés
Játékperc36528,1 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,154 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonBurnleyChampionship · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex17,1/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
13 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
1 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
4 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
5
Kaput talál
4
Lövés pontossága
80 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
204
Passzpontosság
45,60 %
Kulcspassz
5
Kulcspassz / 90
1,23
Sikeres csel
0
Cselezési siker
–

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
1,23
Megnyert párharc
11
Párharcsiker
55 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
1

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
365 perc
Átlagértékelés
6,15
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,902026. 08. 26.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Championship2026Burnley · Védő
17,1index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc185 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés5,97 Passzpontosság43 %
96% adatlefedettségStabil forma
Nemzetek Ligája2026Wales · Védő
22,3index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc90 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés5,75 Passzpontosság24 %
88% adatlefedettségStabil forma
League Cup2026Burnley · Védő
31,5index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc90 Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés6,90 Passzpontosság60 %
82% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

17 helyi sor
Idegenbeli1–1
QPR–Burnley

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Burnley–Portsmouth

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli4–1
Lincoln–Burnley

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–2
Burnley–Wolves

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Burnley–Charlton

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–4
Watford–Burnley

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Wales–Denmark

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Wales–Norway

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Denmark–Wales

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,75Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz33Passzpontosság24 %Párharc / megnyert9 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Portugal–Wales

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Burnley–Derby

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–1
Swansea–Burnley

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Wrexham–Burnley

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,04Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz53Passzpontosság42 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Burnley–Bristol City

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli4–1
Norwich–Burnley

KezdőD · 95 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés5,90Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz50Passzpontosság44 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Bradford–Burnley

Kezdő · csapatkapitányD · 90 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,90Kulcspassz4Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz68Passzpontosság60 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
West Brom–Burnley

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap0 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap0 perc4 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap365 perc13 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó8 értékelt meccs · szórás: 1,90
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55000–0,00––
Utolsó 101090000,000,720,003,00
Utolsó 2013365000,002,241,231,23
Hazai5 meccs
0perc0gól0gólpassz0,00értékelés
Idegenbeli8 meccs
365perc0gól0gólpassz3,51értékelés
Kezdőként13 meccs
365perc0gól0gólpassz2,24értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 09. 12.
  2. –2026. 09. 19.
  3. 0,02026. 09. 24.
  4. 5,82026. 09. 27.
  5. 0,02026. 10. 01.
  6. 0,02026. 10. 04.
  7. 0,02026. 10. 10.
  8. 0,02026. 10. 13.
  9. 0,02026. 10. 16.
  10. 0,02026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-11-03.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 0 perc 14 nap alatt · legutóbb 18,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között18,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
0 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
0 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
0 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. K09.24.0′
  2. K09.27.90′
  3. K10.01.0′
  4. K10.04.0′
  5. K10.10.0′
  6. K10.13.0′
  7. K10.16.0′
  8. N10.24.–
  9. N10.31.–
  10. K11.03.0′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
0perc0gól0gólpassz–G+GP / 900,00értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
90perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 900,72értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc0
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés0,00

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc45/1390,00
Gólpassz / 90 perc50/1390,00
Átlagértékelés136/1391,99

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.