Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonWest HamChampionship · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex79,6/100100% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók
Mit csinál a pályán?
A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.
◷
Játékidő és szerep
Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
90,90 %
Nem lépett pályára
0 nevezés
◎
Támadójáték
Gól
6
Gólpassz
3
Gól / 90
1,14
Gólpassz / 90
0,57
Lövés
22
Kaput talál
12
Lövés pontossága
54,50 %
Gólkonverzió
27,30 %
↗
Passz és kreativitás
Passz
193
Passzpontosság
31,80 %
Kulcspassz
14
Kulcspassz / 90
2,67
Sikeres csel
10
Cselezési siker
50 %
◇
Védekezés és párharc
Szerelés
3
Labdaszerzés
6
Védőakció / 90
1,72
Megnyert párharc
24
Párharcsiker
42,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
7
Elkövetett szabálytalanság
2
!
Fegyelem
Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,19
▣
Kapusteljesítmény
Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
472 perc
Átlagértékelés
8,03
Személyes csúcsok
Kiemelkedő lefedett teljesítmények
Legjobb értékelés9,752026. 10. 14.Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen31 gól · 2 gólpasszLeghosszabb gólszerző sorozat4egymást követő meccsLeghosszabb gólhozzájárulási sorozat4egymást követő meccs
Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.
7 nap– perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés30 nap180 perc5 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés90 nap472 perc11 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelésFormaingadozásErősen ingadozó5 értékelt meccs · szórás: 1,24
Időablak
Meccs
Perc
Gól
Gólpassz
G+GP / 90
Értékelés
Kulcspassz / 90
Védőakció / 90
Utolsó 5
5
180
2
2
2,00
8,66
2,50
1,00
Utolsó 10
10
441
5
3
1,63
8,05
2,65
1,63
Utolsó 20
11
472
6
3
1,72
8,03
2,67
1,72
Hazai6 meccs
171perc2gól1gólpassz8,28értékelés
Idegenbeli5 meccs
301perc4gól2gólpassz7,90értékelés
Kezdőként10 meccs
441perc5gól3gólpassz8,05értékelés
Csereként1 meccs
31perc1gól0gólpassz7,90értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
6,22026. 08. 29.
–2026. 09. 01.
–2026. 09. 05.
7,82026. 09. 08.
9,02026. 09. 11.
7,62026. 10. 09.
9,82026. 10. 14.
–2026. 10. 17.
–2026. 10. 24.
–2026. 10. 31.
A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.
V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360
Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség
0 új API-kérés
A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.
Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.14 napos meccsterhelésNincs elég adatA 14 napos ablakban nincs lefedett játékperc.Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.
V9 · Játékosforma
Legutóbbi teljesítmény
5 meccses minta
Játékperc180Gól2Gólpassz2Átlagértékelés8,66
Helyezés az azonos posztú mintában
Gól / 90 perc2/1431,02
Gólpassz / 90 perc11/1430,61
Átlagértékelés1/1438,05
A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.