Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
R. Smith
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

R. Smith

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc26926,9 perc/meccs
Gól + gólpassz10,33 / 90 perc
Átlagértékelés6,824 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonWalsallLeague Two · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex43,6/10098% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
90 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,33
Gólpassz / 90
0
Lövés
4
Kaput talál
2
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
25 %

Passz és kreativitás

Passz
75
Passzpontosság
16,30 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,67
Sikeres csel
1
Cselezési siker
9,10 %

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
5
Védőakció / 90
3,01
Megnyert párharc
8
Párharcsiker
26,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
0

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
269 perc
Átlagértékelés
6,82
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,662026. 09. 26.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
League Two2026Walsall · Középpályás
43,6index / 100
Meccs9 Kezdő8 Perc202 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,45 Értékelés6,80 Passzpontosság14,50 %
98% adatlefedettségStabil forma
League Cup2026Walsall · Középpályás
46,8index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc67 Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés6,90 Passzpontosság20 %
82% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Idegenbeli1–3
Colchester–Walsall

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–4
Walsall–Salford City

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,85Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz18Passzpontosság13 %Párharc / megnyert12 / 3Csel / sikeres4 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Walsall–Oldham

Csereként beálltM · 22 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,88Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz10Passzpontosság7 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Swindon Town–Walsall

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Fleetwood Town–Walsall

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Tranmere–Walsall

KezdőM · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,66Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz23Passzpontosság19 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres5 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Walsall–Rochdale

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–0
Exeter City–Walsall

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–2
Walsall–Accrington ST

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–0
Walsall–Leyton Orient

KezdőM · 67 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,90Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz24Passzpontosság20 %Párharc / megnyert6 / –Csel / sikeres2 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Walsall–Grimsby

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap112 perc5 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap269 perc10 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó4 értékelt meccs · szórás: 0,64
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55112000,006,370,001,61
Utolsó 1010269100,336,820,673,01
Utolsó 2010269100,336,820,673,01
Hazai5 meccs
179perc0gól0gólpassz6,54értékelés
Idegenbeli5 meccs
90perc1gól0gólpassz7,66értékelés
Kezdőként9 meccs
247perc1gól0gólpassz6,80értékelés
Csereként1 meccs
22perc0gól0gólpassz6,88értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,92026. 08. 25.
  2. –2026. 08. 29.
  3. –2026. 09. 05.
  4. –2026. 09. 12.
  5. 7,72026. 09. 26.
  6. –2026. 10. 10.
  7. –2026. 10. 17.
  8. 6,92026. 10. 20.
  9. 5,92026. 10. 26.
  10. –2026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
112 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
269,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.25.67′
  2. K08.29.–
  3. K09.05.–
  4. K09.12.–
  5. K09.26.90′
  6. K10.10.–
  7. K10.17.–
  8. C10.20.22′
  9. K10.26.90′
  10. K10.31.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
112perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,37értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
269perc1gól0gólpassz0,33G+GP / 906,82értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc112
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,37

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc17/1300,45
Gólpassz / 90 perc92/1300,00
Átlagértékelés29/1306,80

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.