Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. Ahmedhodžić
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. Ahmedhodžić

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc37052,9 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,504 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonBurnleyChampionship · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex37,3/10092% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
4 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
2
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
241
Passzpontosság
63,80 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,24
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
6
Labdaszerzés
5
Védőakció / 90
2,68
Megnyert párharc
13
Párharcsiker
48,10 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
370 perc
Átlagértékelés
6,50
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,632026. 10. 10.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Championship2026Burnley · Védő
37,3index / 100
Meccs6 Kezdő6 Perc274 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,56 Passzpontosság66,90 %
92% adatlefedettségStabil forma
League Cup2026Burnley · Védő
26,1index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc96 Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés6,30 Passzpontosság53 %
72% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Idegenbeli1–1
QPR–Burnley

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Burnley–Portsmouth

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–2
Burnley–Charlton

KezdőD · 89 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,45Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz33Passzpontosság27 %Párharc / megnyert8 / 7Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–4
Watford–Burnley

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,63Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz64Passzpontosság62 %Párharc / megnyert9 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Burnley–Derby

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–1
Swansea–Burnley

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Wrexham–Burnley

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Burnley–Bristol City

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli4–1
Norwich–Burnley

KezdőD · 95 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,60Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz90Passzpontosság85 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Bradford–Burnley

KezdőD · 96 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz54Passzpontosság53 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
West Brom–Burnley

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap0 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap179 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap370 perc7 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó6 értékelt meccs · szórás: 3,06
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55179000,003,270,002,01
Utolsó 107370000,004,330,242,68
Utolsó 207370000,004,330,242,68
Hazai2 meccs
89perc0gól0gólpassz6,45értékelés
Idegenbeli5 meccs
281perc0gól0gólpassz3,91értékelés
Kezdőként7 meccs
370perc0gól0gólpassz4,33értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. 6,32026. 08. 26.
  2. 6,62026. 08. 29.
  3. 0,02026. 09. 08.
  4. –2026. 09. 19.
  5. 6,62026. 10. 10.
  6. 6,52026. 10. 13.
  7. 0,02026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-11-03.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 0 perc 14 nap alatt · legutóbb 21,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között21,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
0 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
0 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
179 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. K08.26.96′
  2. K08.29.95′
  3. N09.05.–
  4. K09.08.0′
  5. N09.12.–
  6. K09.19.–
  7. K10.10.90′
  8. K10.13.89′
  9. N10.31.–
  10. K11.03.0′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
179perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 903,27értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
370perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 904,33értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc179
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés4,36

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc24/1430,00
Gólpassz / 90 perc30/1430,00
Átlagértékelés115/1433,94

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.