Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Natan
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Natan

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés13Lefedett pályára lépés
Játékperc96974,5 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,8611 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonReal BetisLa Liga · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex45,3/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
13 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
10 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
4
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
584
Passzpontosság
54,90 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
0,37
Sikeres csel
1
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
15
Labdaszerzés
7
Védőakció / 90
2,04
Megnyert párharc
42
Párharcsiker
73,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
4
Piros lap
0
Lap / 90
0,37

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
969 perc
Átlagértékelés
6,86
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,902026. 08. 21.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
La Liga2026Real Betis · Védő
45,3index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc638 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés7,09 Passzpontosság61 %
96% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026Real Betis · Védő
36,6index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc331 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,46 Passzpontosság38,30 %
88% adatlefedettségStabil forma
La Liga2025Real Betis · Védő
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

15 helyi sor
Idegenbeli2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,28Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz48Passzpontosság41 %Párharc / megnyert6 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Real Betis–Malaga

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,80Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz53Passzpontosság50 %Párharc / megnyert3 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Celta Vigo–Real Betis

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz67Passzpontosság59 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Real Betis–Feyenoord

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,37Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz28Passzpontosság27 %Párharc / megnyert7 / 6Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–5
Real Betis–Barcelona

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–2
Real Betis–FC Porto

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,35Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz30Passzpontosság28 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–2
Real Betis–Osasuna

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés7,07Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz62Passzpontosság59 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Real Betis–Getafe

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,27Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz89Passzpontosság85 %Párharc / megnyert6 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Lille–Real Betis

KezdőD · 61 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,85Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz51Passzpontosság48 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Real Betis–Real Madrid

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,06Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz31Passzpontosság30 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli5–2
Levante–Real Betis

KezdőD · 98 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,60Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz72Passzpontosság66 %Párharc / megnyert5 / 5Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Valencia–Real Betis

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Real Betis–Real Sociedad

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,90Kulcspassz–Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz53Passzpontosság48 %Párharc / megnyert9 / 7Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Real Betis–Levante

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap450 perc6 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap969 perc12 pályára lépés · 10 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó9 értékelt meccs · szórás: 0,48
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55450000,006,740,002,20
Utolsó 1010781000,006,770,351,96
Utolsó 2013969000,006,860,372,04
Hazai8 meccs
540perc0gól0gólpassz7,13értékelés
Idegenbeli5 meccs
429perc0gól0gólpassz6,54értékelés
Kezdőként13 meccs
969perc0gól0gólpassz6,86értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 7,12026. 09. 04.
  2. 5,92026. 09. 08.
  3. 7,32026. 09. 17.
  4. 7,12026. 09. 20.
  5. –2026. 10. 11.
  6. 6,42026. 10. 14.
  7. 7,42026. 10. 21.
  8. 6,92026. 10. 25.
  9. 6,82026. 10. 31.
  10. 6,32026. 11. 04.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot4 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 270 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
270 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
450 perc6 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,37 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
4 folyamatos pályára lépés
  1. K09.08.61′
  2. K09.17.90′
  3. K09.20.90′
  4. K10.11.–
  5. K10.14.90′
  6. N10.17.–
  7. K10.21.90′
  8. K10.25.90′
  9. K10.31.90′
  10. K11.04.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
450perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,74értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
781perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,77értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc360
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,84

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc137/1840,00
Gólpassz / 90 perc137/1840,00
Átlagértékelés81/1846,46

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.