Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Satriano
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Satriano

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés14Lefedett pályára lépés
Játékperc90264,4 perc/meccs
Gól + gólpassz50,50 / 90 perc
Átlagértékelés6,9212 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonGetafeLa Liga · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex63,8/100100% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
13 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
5 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
92,90 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
3
Gólpassz
2
Gól / 90
0,30
Gólpassz / 90
0,20
Lövés
24
Kaput talál
9
Lövés pontossága
37,50 %
Gólkonverzió
12,50 %

Passz és kreativitás

Passz
218
Passzpontosság
15,50 %
Kulcspassz
11
Kulcspassz / 90
1,10
Sikeres csel
15
Cselezési siker
48,40 %

Védekezés és párharc

Szerelés
14
Labdaszerzés
5
Védőakció / 90
1,90
Megnyert párharc
69
Párharcsiker
47,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
24
Elkövetett szabálytalanság
16

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,10

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
902 perc
Átlagértékelés
6,92
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,332026. 11. 01.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen21 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
La Liga2026Getafe · Középpályás
63,8index / 100
Meccs10 Kezdő10 Perc677 Gól3 Gólpassz2 G+GP / 900,66 Értékelés7,06 Passzpontosság14 %
100% adatlefedettségJavuló forma
Konferencia-liga2026Getafe · Támadó
32,0index / 100
Meccs4 Kezdő3 Perc225 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,50 Passzpontosság18,90 %
88% adatlefedettségStabil forma
Felkészülési mérkőzések2026Uruguay · Támadó
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

16 helyi sor
Hazai3–1
Getafe–Sevilla

KezdőM · 90 perc

Gól1Gólpassz1Értékelés8,33Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz21Passzpontosság17 %Párharc / megnyert13 / 5Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–0
Athletic Club–Getafe

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz20Passzpontosság15 %Párharc / megnyert13 / 7Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–5
Getafe–FC Lugano

Csereként beálltF · 45 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 2Passz13Passzpontosság11 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Getafe–Rayo Vallecano

KezdőM · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz2Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 3Passz22Passzpontosság18 %Párharc / megnyert23 / 11Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz21Passzpontosság15 %Párharc / megnyert9 / 6Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Barcelona–Getafe

KezdőF · 25 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,19Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz7Passzpontosság7 %Párharc / megnyert10 / 3Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–4
South Korea–Uruguay

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–1
Japan–Uruguay

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Getafe–Malaga

KezdőM · 89 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés7,20Kulcspassz2Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz21Passzpontosság13 %Párharc / megnyert16 / 11Csel / sikeres4 / 4Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Real Betis–Getafe

KezdőM · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,59Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz5Passzpontosság0 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz3Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz20Passzpontosság11 %Párharc / megnyert12 / 4Csel / sikeres5 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Getafe–Celta Vigo

KezdőF · 73 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,70Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz13Passzpontosság9 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Osasuna–Getafe

KezdőF · 86 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / –Passz25Passzpontosság18 %Párharc / megnyert11 / 5Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
FK Partizan–Getafe

KezdőF · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz2Szerelés4Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz30Passzpontosság25 %Párharc / megnyert18 / 9Csel / sikeres1 / –Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Getafe–Racing Santander

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–1
Getafe–FK Partizan

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap430 perc6 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap902 perc14 pályára lépés · 10 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 0,76
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55405210,677,190,671,78
Utolsó 1010726320,627,011,121,74
Utolsó 2014902320,506,921,101,90
Hazai8 meccs
476perc3gól2gólpassz7,37értékelés
Idegenbeli6 meccs
426perc0gól0gólpassz6,46értékelés
Kezdőként13 meccs
857perc3gól2gólpassz6,97értékelés
Csereként1 meccs
45perc–gól0gólpassz6,30értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 7,72026. 09. 07.
  2. 6,52026. 09. 13.
  3. 6,62026. 09. 17.
  4. 7,22026. 09. 20.
  5. 6,22026. 10. 10.
  6. 6,62026. 10. 15.
  7. 8,22026. 10. 19.
  8. 6,32026. 10. 22.
  9. 6,52026. 10. 25.
  10. 8,32026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot6 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 225 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 2 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
225 perc2 kezdés · 2 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
430 perc5 kezdés · 3 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
180,4 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,10 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
6 folyamatos pályára lépés
  1. K09.17.45′
  2. K09.20.89′
  3. N09.24.–
  4. N09.28.–
  5. K10.10.25′
  6. K10.15.90′
  7. K10.19.90′
  8. C10.22.45′
  9. K10.25.90′
  10. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
405perc2gól1gólpassz0,67G+GP / 907,19értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
726perc3gól2gólpassz0,62G+GP / 907,01értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc405
Gól2
Gólpassz1
Átlagértékelés7,19

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc22/750,49
Gólpassz / 90 perc56/750,00
Átlagértékelés28/756,73

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.