Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonLutonLeague One · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex56,9/100100% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók
Mit csinál a pályán?
A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.
◷
Játékidő és szerep
Kezdőként
13 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
92,90 %
Nem lépett pályára
3 nevezés
◎
Támadójáték
Gól
2
Gólpassz
0
Gól / 90
0,38
Gólpassz / 90
0
Lövés
14
Kaput talál
8
Lövés pontossága
57,10 %
Gólkonverzió
14,30 %
↗
Passz és kreativitás
Passz
133
Passzpontosság
18,90 %
Kulcspassz
6
Kulcspassz / 90
1,14
Sikeres csel
4
Cselezési siker
44,40 %
◇
Védekezés és párharc
Szerelés
5
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
1,52
Megnyert párharc
20
Párharcsiker
37,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
8
!
Fegyelem
Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,19
▣
Kapusteljesítmény
Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
474 perc
Átlagértékelés
6,93
Személyes csúcsok
Kiemelkedő lefedett teljesítmények
Legjobb értékelés8,202026. 10. 20.Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpasszLeghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccsLeghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.
7 nap127 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés30 nap206 perc6 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés90 nap474 perc14 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelésFormaingadozásVáltozó6 értékelt meccs · szórás: 0,61
Időablak
Meccs
Perc
Gól
Gólpassz
G+GP / 90
Értékelés
Kulcspassz / 90
Védőakció / 90
Utolsó 5
5
206
1
0
0,44
7,11
1,31
1,31
Utolsó 10
10
397
1
0
0,23
6,89
1,36
1,59
Utolsó 20
14
474
2
0
0,38
6,93
1,14
1,52
Hazai6 meccs
185perc2gól0gólpassz7,45értékelés
Idegenbeli8 meccs
289perc0gól0gólpassz6,61értékelés
Kezdőként13 meccs
462perc2gól0gólpassz6,99értékelés
Csereként1 meccs
12perc–gól0gólpassz6,50értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
–2026. 09. 05.
6,42026. 09. 10.
6,92026. 09. 29.
6,72026. 10. 03.
–2026. 10. 10.
–2026. 10. 17.
8,22026. 10. 20.
–2026. 10. 24.
6,62026. 10. 27.
6,62026. 11. 03.
A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.
V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360
Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség
0 új API-kérés
A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.
Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-11-03.14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 127 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenőSzolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.
V9 · Játékosforma
Legutóbbi teljesítmény
5 meccses minta
Játékperc206Gól1Gólpassz0Átlagértékelés7,11
Helyezés az azonos posztú mintában
Gól / 90 perc15/430,61
Gólpassz / 90 perc18/430,00
Átlagértékelés10/437,07
A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.