Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
N. Laméndola
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

N. Laméndola

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés12Lefedett pályára lépés
Játékperc43135,9 perc/meccs
Gól + gólpassz10,21 / 90 perc
Átlagértékelés6,487 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAtletico TucumanLiga Profesional Argentina · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex43,1/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
12 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,21
Gólpassz / 90
0
Lövés
9
Kaput talál
1
Lövés pontossága
11,10 %
Gólkonverzió
11,10 %

Passz és kreativitás

Passz
111
Passzpontosság
14,70 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
0,84
Sikeres csel
9
Cselezési siker
31 %

Védekezés és párharc

Szerelés
11
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
3,13
Megnyert párharc
27
Párharcsiker
34,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
15

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,42

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
431 perc
Átlagértékelés
6,48
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,922026. 10. 24.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Liga Profesional Argentina2026Atletico Tucuman · Középpályás
43,1index / 100
Meccs11 Kezdő11 Perc431 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,21 Értékelés6,48 Passzpontosság14,70 %
100% adatlefedettségStabil forma
Copa Argentina2026Atletico Tucuman · Játékos
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

12 helyi sor
Hazai1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés5,89Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz7Passzpontosság5 %Párharc / megnyert7 / 1Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Tigre–Atletico Tucuman

KezdőM · 78 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,92Kulcspassz1Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz20Passzpontosság17 %Párharc / megnyert11 / 5Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,35Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz4Passzpontosság3 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,86Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz14Passzpontosság8 %Párharc / megnyert15 / 4Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Gól1Gólpassz0Értékelés6,87Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz17Passzpontosság9 %Párharc / megnyert19 / 6Csel / sikeres8 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Aldosivi–Atletico Tucuman

KezdőM · 60 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,85Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz13Passzpontosság9 %Párharc / megnyert10 / 3Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–0
Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz2Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / –Passz36Passzpontosság24 %Párharc / megnyert12 / 5Csel / sikeres5 / 2Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap45 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap192 perc4 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap431 perc12 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó7 értékelt meccs · szórás: 0,43
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55281100,326,580,643,20
Utolsó 1010431100,216,480,843,13
Utolsó 2012431100,216,480,843,13
Hazai7 meccs
232perc1gól0gólpassz6,43értékelés
Idegenbeli5 meccs
199perc0gól0gólpassz6,54értékelés
Kezdőként12 meccs
431perc1gól0gólpassz6,48értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 22.
  2. 6,62026. 08. 30.
  3. –2026. 09. 07.
  4. –2026. 09. 12.
  5. 5,92026. 09. 21.
  6. 6,92026. 10. 03.
  7. 6,92026. 10. 09.
  8. 6,42026. 10. 18.
  9. 6,92026. 10. 24.
  10. 5,92026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 123 perc 14 nap alatt · legutóbb 10,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között10,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
45 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
123 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
192 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
431,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,42 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.22.–
  2. K08.30.90′
  3. K09.07.–
  4. K09.12.–
  5. K09.21.60′
  6. K10.03.89′
  7. K10.09.61′
  8. K10.18.8′
  9. K10.24.78′
  10. K11.03.45′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
281perc1gól0gólpassz0,32G+GP / 906,58értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
431perc1gól0gólpassz0,21G+GP / 906,48értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc281
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés6,58

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc33/2140,21
Gólpassz / 90 perc147/2140,00
Átlagértékelés109/2146,50

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.