Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
J. Laurent
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

J. Laurent

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés13Lefedett pályára lépés
Játékperc62347,9 perc/meccs
Gól + gólpassz20,29 / 90 perc
Átlagértékelés6,577 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonBurnleyChampionship · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex48,2/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
13 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
6 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,14
Gólpassz / 90
0,14
Lövés
11
Kaput talál
5
Lövés pontossága
45,50 %
Gólkonverzió
9,10 %

Passz és kreativitás

Passz
265
Passzpontosság
36,20 %
Kulcspassz
11
Kulcspassz / 90
1,59
Sikeres csel
6
Cselezési siker
60 %

Védekezés és párharc

Szerelés
10
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
2,02
Megnyert párharc
28
Párharcsiker
43,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
6
Elkövetett szabálytalanság
13

Fegyelem

Sárga lap
3
Piros lap
1
Lap / 90
0,58

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
623 perc
Átlagértékelés
6,57
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,202026. 08. 29.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Championship2026Burnley · Középpályás
48,2index / 100
Meccs12 Kezdő12 Perc527 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 900,34 Értékelés6,55 Passzpontosság35,90 %
100% adatlefedettségStabil forma
League Cup2026Burnley · Középpályás
34,9index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc96 Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés6,70 Passzpontosság38 %
82% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

13 helyi sor
Idegenbeli1–1
QPR–Burnley

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,28Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz47Passzpontosság43 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Burnley–Portsmouth

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli4–1
Lincoln–Burnley

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–2
Burnley–Wolves

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,28Kulcspassz3Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz39Passzpontosság29 %Párharc / megnyert11 / 7Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Burnley–Charlton

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,78Kulcspassz3Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz28Passzpontosság20 %Párharc / megnyert15 / 6Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–4
Watford–Burnley

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz18Passzpontosság15 %Párharc / megnyert8 / 2Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Burnley–Derby

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–1
Swansea–Burnley

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Wrexham–Burnley

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,48Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz30Passzpontosság24 %Párharc / megnyert12 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Burnley–Bristol City

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli4–1
Norwich–Burnley

KezdőM · 77 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz58Passzpontosság55 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres2 / 2Lap2 sárga · 1 piros
Idegenbeli0–0
Bradford–Burnley

KezdőM · 96 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,70Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz45Passzpontosság38 %Párharc / megnyert7 / 1Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
West Brom–Burnley

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap360 perc6 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap623 perc13 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott5 értékelt meccs · szórás: 0,19
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55270010,336,452,003,33
Utolsó 1010450010,206,422,002,40
Utolsó 2013623110,296,571,592,02
Hazai5 meccs
180perc0gól1gólpassz6,53értékelés
Idegenbeli8 meccs
443perc1gól0gólpassz6,59értékelés
Kezdőként13 meccs
623perc1gól1gólpassz6,57értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 09. 05.
  2. 6,52026. 09. 08.
  3. –2026. 09. 12.
  4. –2026. 09. 19.
  5. 6,32026. 10. 10.
  6. 6,82026. 10. 13.
  7. 6,32026. 10. 16.
  8. –2026. 10. 24.
  9. –2026. 10. 31.
  10. 6,32026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
90 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
360 perc6 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
311,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,58 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.05.–
  2. K09.08.90′
  3. K09.12.–
  4. K09.19.–
  5. K10.10.90′
  6. K10.13.90′
  7. K10.16.90′
  8. K10.24.–
  9. K10.31.–
  10. K11.03.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
270perc0gól1gólpassz0,33G+GP / 906,45értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
450perc0gól1gólpassz0,20G+GP / 906,42értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc270
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,45

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc59/1650,17
Gólpassz / 90 perc49/1650,17
Átlagértékelés77/1656,55

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.