Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
D. Kyerewaa
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

D. Kyerewaa

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc18125,9 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,194 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonReadingLeague One · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex19,7/10090% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
6 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
85,70 %
Nem lépett pályára
8 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
4
Kaput talál
1
Lövés pontossága
25 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
48
Passzpontosság
17,50 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
1,49
Sikeres csel
3
Cselezési siker
42,90 %

Védekezés és párharc

Szerelés
1
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
2,49
Megnyert párharc
9
Párharcsiker
40,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
181 perc
Átlagértékelés
6,19
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,602026. 10. 13.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
League One2026Reading · Középpályás
19,7index / 100
Meccs5 Kezdő5 Perc95 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,06 Passzpontosság9,10 %
90% adatlefedettségStabil forma
EFL Trophy2026Reading · Középpályás
41,4index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc81 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,60 Passzpontosság23 %
82% adatlefedettségStabil forma
League Cup2026Reading · Középpályás
15,1index / 100
Meccs1 Kezdő0 Perc5 Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
47% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

15 helyi sor
Idegenbeli2–0
Oxford United–Reading

KezdőM · 80 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,74Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz15Passzpontosság11 %Párharc / megnyert11 / 2Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Plymouth–Reading

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–1
Reading–Barnsley

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Reading–Leyton Orient

KezdőM · 1 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Wigan–Reading

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–2
Reading–Chelsea U21

KezdőM · 81 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz3Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz29Passzpontosság23 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres5 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–5
Milton Keynes Dons–Reading

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Reading–Bradford

KezdőM · 6 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz1Passzpontosság1 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Wycombe–Reading

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–0
Reading–Notts County

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Cambridge United–Reading

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–1
Reading–Blackpool

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai5–0
Reading–Mansfield Town

KezdőM · 8 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,13Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz3Passzpontosság2 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Stevenage–Reading

Csereként beálltM · 5 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–4
Reading–Luton

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap80 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap162 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap181 perc7 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó5 értékelt meccs · szórás: 2,49
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55176000,004,951,532,05
Utolsó 107181000,004,951,492,49
Utolsó 207181000,004,951,492,49
Hazai5 meccs
96perc0gól0gólpassz4,76értékelés
Idegenbeli2 meccs
85perc0gól0gólpassz5,74értékelés
Kezdőként6 meccs
176perc0gól0gólpassz4,95értékelés
Csereként1 meccs
5perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 15.
  2. –2026. 08. 25.
  3. 6,12026. 09. 02.
  4. 6,32026. 10. 03.
  5. 6,62026. 10. 13.
  6. 0,02026. 10. 21.
  7. 5,72026. 11. 04.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-11-04.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 80 perc 14 nap alatt · legutóbb 14,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között14,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
80 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
80 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
162 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. N09.19.–
  2. N09.26.–
  3. K10.03.6′
  4. N10.10.–
  5. K10.13.81′
  6. N10.17.–
  7. K10.21.1′
  8. N10.24.–
  9. N10.31.–
  10. K11.04.80′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
176perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 904,95értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
181perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 904,95értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc81
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés2,87

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc85/1250,00
Gólpassz / 90 perc86/1250,00
Átlagértékelés124/1254,54

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.