Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
D. Barden
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

D. Barden

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés3Lefedett pályára lépés
Játékperc18060,0 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,282 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonLeicesterEFL Trophy · 2026
PosztKapusG
Teljesítményindex38,9/10082% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 3 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
3 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
9 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
0
Kaput talál
0
Lövés pontossága
–
Gólkonverzió
–

Passz és kreativitás

Passz
76
Passzpontosság
17,60 %
Kulcspassz
0
Kulcspassz / 90
0
Sikeres csel
0
Cselezési siker
–

Védekezés és párharc

Szerelés
0
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0
Megnyert párharc
1
Párharcsiker
100 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
0

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
3
Védés / 90
1,50
Játékperc
180 perc
Átlagértékelés
6,28
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,292026. 09. 22.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
EFL Trophy2026Leicester · Kapus
38,9index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc90 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,26 Passzpontosság12 %
82% adatlefedettségStabil forma
EFL Trophy2026Stevenage · Kapus
18,4index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc90 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,29 Passzpontosság23 %
82% adatlefedettségStabil forma
League One2026Stevenage · Kapus
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc0 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság0 %
57% adatlefedettségStabil forma
League Cup2026Stevenage · Kapus
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

12 helyi sor
Idegenbeli2–2
Leicester–Stevenage

Nevezve, nem lépett pályáraG · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–1
Stevenage–Milton Keynes Dons

Nevezve, nem lépett pályáraG · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–0
Stevenage–Plymouth

Nevezve, nem lépett pályáraG · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Bradford–Stevenage

Nevezve, nem lépett pályáraG · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Stevenage–Wigan

Nevezve, nem lépett pályáraG · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Stevenage–Leicester

KezdőG · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,26Kulcspassz0Szerelés0Védés3
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz37Passzpontosság12 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–6
Walsall–Stevenage

KezdőG · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,29Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz39Passzpontosság23 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Leyton Orient–Stevenage

Nevezve, nem lépett pályáraG · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–1
Stevenage–Luton

KezdőG · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–5
Barnsley–Stevenage

Nevezve, nem lépett pályáraG · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–2
Stevenage–Doncaster

Nevezve, nem lépett pályáraG · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–3
Stevenage–Reading

Nevezve, nem lépett pályáraG · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap– perc0 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap180 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó3 értékelt meccs · szórás: 2,96
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 53180000,004,180,000,00
Utolsó 103180000,004,180,000,00
Utolsó 203180000,004,180,000,00
Hazai1 meccs
0perc0gól0gólpassz0,00értékelés
Idegenbeli2 meccs
180perc0gól0gólpassz6,28értékelés
Kezdőként3 meccs
180perc0gól0gólpassz4,18értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 3 értékelt pályára lépés
  1. 0,02026. 09. 10.
  2. 6,32026. 09. 22.
  3. 6,32026. 10. 06.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot32 napja nem lépett pályáraLeíró részvételi állapot; ez önmagában nem sérülésjelzés.
14 napos meccsterhelésNincs elég adatA 14 napos ablakban nincs lefedett játékperc.
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között14,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
30 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
0 folyamatos pályára lépés
  1. N09.05.–
  2. K09.10.0′
  3. N09.19.–
  4. K09.22.90′
  5. K10.06.90′
  6. N10.10.–
  7. N10.17.–
  8. N10.20.0′
  9. N10.24.–
  10. N10.31.–
Utolsó 5 pályára lépés3 meccses minta
180perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 904,18értékelés
Utolsó 10 pályára lépés3 meccses minta
180perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 904,18értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc0
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés0,00

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.