Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
André
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

André

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés13Lefedett pályára lépés
Játékperc61347,2 perc/meccs
Gól + gólpassz10,15 / 90 perc
Átlagértékelés6,827 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonWolvesChampionship · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex51,3/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
13 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,15
Lövés
6
Kaput talál
1
Lövés pontossága
16,70 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
304
Passzpontosság
41,70 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
0,59
Sikeres csel
4
Cselezési siker
66,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
27
Labdaszerzés
8
Védőakció / 90
5,14
Megnyert párharc
36
Párharcsiker
52,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
11

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
613 perc
Átlagértékelés
6,82
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,512026. 09. 06.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Championship2026Wolves · Középpályás
51,3index / 100
Meccs13 Kezdő13 Perc613 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,15 Értékelés6,82 Passzpontosság41,70 %
100% adatlefedettségStabil forma
League Cup2026Wolves · Középpályás
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

14 helyi sor
Idegenbeli1–2
Bristol City–Wolves

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–0
Wolves–Cardiff

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Wolves–Watford

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Wolves–Portsmouth

KezdőM · 89 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz1Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz59Passzpontosság55 %Párharc / megnyert9 / 6Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Burnley–Wolves

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz45Passzpontosság42 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–3
Wolves–Bolton

KezdőM · 85 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,43Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz52Passzpontosság46 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Middlesbrough–Wolves

KezdőM · 82 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,76Kulcspassz1Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz33Passzpontosság31 %Párharc / megnyert8 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Wolves–West Brom

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,79Kulcspassz1Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz37Passzpontosság30 %Párharc / megnyert14 / 8Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Sheffield Utd–Wolves

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,58Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz51Passzpontosság46 %Párharc / megnyert19 / 6Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Birmingham–Wolves

KezdőM · 87 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,51Kulcspassz1Szerelés7Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz27Passzpontosság25 %Párharc / megnyert12 / 8Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–2
West Ham–Wolves

Kezdő– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–1
Wolves–Stoke City

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–2
Sheffield Wednesday–Wolves

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Wolves–Blackburn

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap– perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap346 perc7 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap613 perc13 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó7 értékelt meccs · szórás: 0,37
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55179000,006,850,504,53
Utolsó 1010613010,156,820,595,14
Utolsó 2013613010,156,820,595,14
Hazai7 meccs
264perc0gól0gólpassz6,81értékelés
Idegenbeli6 meccs
349perc0gól1gólpassz6,84értékelés
Kezdőként13 meccs
613perc0gól1gólpassz6,82értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 7,52026. 09. 06.
  2. 6,62026. 09. 13.
  3. 6,82026. 09. 20.
  4. 6,82026. 10. 10.
  5. 6,42026. 10. 13.
  6. 6,52026. 10. 16.
  7. 7,22026. 10. 20.
  8. –2026. 10. 24.
  9. –2026. 10. 31.
  10. –2026. 11. 04.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésNincs elég adatA 14 napos ablakban nincs lefedett játékperc.
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
–2 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
–3 kezdés · – gólhozzájárulás
30 nap7 meccs
346 perc7 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
613,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.06.87′
  2. K09.13.90′
  3. K09.20.90′
  4. K10.10.82′
  5. K10.13.85′
  6. K10.16.90′
  7. K10.20.89′
  8. K10.24.–
  9. K10.31.–
  10. K11.04.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
179perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,85értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
613perc0gól1gólpassz0,15G+GP / 906,82értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc179
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,85

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc125/1630,00
Gólpassz / 90 perc51/1630,15
Átlagértékelés43/1636,82

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.