Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
F. Ioannidis
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

F. Ioannidis

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés16Lefedett pályára lépés
Játékperc49530,9 perc/meccs
Gól + gólpassz20,36 / 90 perc
Átlagértékelés6,5615 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonGreeceNemzetek Ligája · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex54,5/10088% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
14 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
87,50 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,18
Gólpassz / 90
0,18
Lövés
13
Kaput talál
3
Lövés pontossága
23,10 %
Gólkonverzió
7,70 %

Passz és kreativitás

Passz
115
Passzpontosság
8,60 %
Kulcspassz
7
Kulcspassz / 90
1,27
Sikeres csel
5
Cselezési siker
29,40 %

Védekezés és párharc

Szerelés
5
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
1,09
Megnyert párharc
30
Párharcsiker
39 %
Kiharcolt szabálytalanság
14
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
495 perc
Átlagértékelés
6,56
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,292026. 10. 01.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen21 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Nemzetek Ligája2026Greece · Támadó
54,5index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc217 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 900,83 Értékelés6,87 Passzpontosság6,90 %
88% adatlefedettségStabil forma
Primeira Liga2026Sporting CP · Támadó
28,5index / 100
Meccs8 Kezdő7 Perc173 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,50 Passzpontosság7,90 %
96% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026Sporting CP · Támadó
22,0index / 100
Meccs4 Kezdő3 Perc105 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,35 Passzpontosság11,70 %
88% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

16 helyi sor
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,34Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz20Passzpontosság17 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Casa Pia–Sporting CP

KezdőF · 4 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,21Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz3Passzpontosság3 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,36Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz13Passzpontosság10 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Sporting CP–Lask Linz

KezdőF · 10 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,32Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz5Passzpontosság4 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Lens–Sporting CP

Csereként beálltF · 9 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz1Passzpontosság1 %Párharc / megnyert3 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
SC Braga–Sporting CP

KezdőF · 59 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,62Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz13Passzpontosság12 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Greece–Germany

KezdőF · 88 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,27Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz6Passzpontosság4 %Párharc / megnyert17 / 6Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Greece–Netherlands

KezdőF · 71 perc

Gól1Gólpassz1Értékelés8,29Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz16Passzpontosság8 %Párharc / megnyert9 / 3Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Germany–Greece

KezdőF · 31 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz6Passzpontosság5 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Serbia–Greece

KezdőF · 27 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,63Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz10Passzpontosság8 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Sporting CP–Arouca

KezdőF · 4 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,68Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz3Passzpontosság3 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Famalicao–Sporting CP

KezdőF · 26 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,95Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz4Passzpontosság4 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Sporting CP–Galatasaray

KezdőF · 16 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,53Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz6Passzpontosság2 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Sporting CP–Nacional

KezdőF · 23 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,40Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz3Passzpontosság2 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–4
Rio Ave–Sporting CP

Csereként beálltF · 25 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz6Passzpontosság5 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Sporting CP–Vitória SC

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap74 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap272 perc7 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap495 perc16 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó10 értékelt meccs · szórás: 0,60
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55125000,006,290,722,88
Utolsó 1010401110,456,550,671,12
Utolsó 2016495110,366,561,271,09
Hazai8 meccs
244perc1gól1gólpassz6,69értékelés
Idegenbeli8 meccs
251perc0gól0gólpassz6,44értékelés
Kezdőként14 meccs
461perc1gól1gólpassz6,61értékelés
Csereként2 meccs
34perc–gól0gólpassz6,25értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,62026. 09. 24.
  2. 6,32026. 09. 27.
  3. 8,32026. 10. 01.
  4. 6,32026. 10. 04.
  5. 6,62026. 10. 09.
  6. 6,22026. 10. 13.
  7. 6,32026. 10. 21.
  8. 6,42026. 10. 25.
  9. 6,22026. 10. 30.
  10. 6,32026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot4 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 106 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
74 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
106 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
184 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
247,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.24.27′
  2. K09.27.31′
  3. K10.01.71′
  4. K10.04.88′
  5. K10.09.59′
  6. C10.13.9′
  7. K10.21.10′
  8. K10.25.32′
  9. K10.30.4′
  10. K11.03.70′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
125perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,29értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
401perc1gól1gólpassz0,45G+GP / 906,55értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc125
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,29

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc58/740,00
Gólpassz / 90 perc45/740,00
Átlagértékelés60/746,35

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.