Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
E. Adams
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

E. Adams

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés14Lefedett pályára lépés
Játékperc53438,1 perc/meccs
Gól + gólpassz30,51 / 90 perc
Átlagértékelés6,6511 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonGamba OsakaJ1 League · 2027
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex40,5/100100% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
4 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
71,40 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
2
Gól / 90
0,17
Gólpassz / 90
0,34
Lövés
15
Kaput talál
3
Lövés pontossága
20 %
Gólkonverzió
6,70 %

Passz és kreativitás

Passz
160
Passzpontosság
16,20 %
Kulcspassz
8
Kulcspassz / 90
1,35
Sikeres csel
10
Cselezési siker
33,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
12
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
2,53
Megnyert párharc
42
Párharcsiker
45,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
17
Elkövetett szabálytalanság
9

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
534 perc
Átlagértékelés
6,65
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,602026. 10. 13.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen20 gól · 2 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
J1 League2027Gamba Osaka · Középpályás
40,5index / 100
Meccs10 Kezdő6 Perc299 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,45 Passzpontosság14,70 %
100% adatlefedettségStabil forma
AFC Champions League Elite2026Gamba Osaka · Középpályás
58,5index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc235 Gól1 Gólpassz2 G+GP / 901,15 Értékelés7,20 Passzpontosság18,20 %
86% adatlefedettségStabil forma
Felkészülési mérkőzések2026Australia · Középpályás
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Emperor Cup2026Gamba Osaka · Játékos
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

17 helyi sor
Idegenbeli3–3
Gól1Gólpassz0Értékelés6,93Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz18Passzpontosság15 %Párharc / megnyert11 / 2Csel / sikeres4 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz1Passzpontosság1 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,07Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz20Passzpontosság16 %Párharc / megnyert11 / 3Csel / sikeres4 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gamba Osaka–Kyoto Sanga

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,07Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz15Passzpontosság7 %Párharc / megnyert9 / 0Csel / sikeres3 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Gól0Gólpassz2Értékelés8,60Kulcspassz3Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 2Passz27Passzpontosság22 %Párharc / megnyert17 / 12Csel / sikeres5 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–4
Australia–Brazil

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Australia–Brazil

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Gamba Osaka–Vissel Kobe

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Gamba Osaka–FC Tokyo

Csereként beálltM · 14 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz2Passzpontosság2 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,28Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz27Passzpontosság19 %Párharc / megnyert14 / 6Csel / sikeres7 / 4Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,13Kulcspassz1Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz32Passzpontosság20 %Párharc / megnyert17 / 11Csel / sikeres5 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Gamba Osaka–Sanfrecce Hiroshima

Csereként beálltM · 12 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz1Passzpontosság1 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–1
Nagoya Grampus–Gamba Osaka

Csereként beálltM · 27 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz8Passzpontosság8 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Mito Hollyhock–Gamba Osaka

Csereként beálltM · 21 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz9Passzpontosság8 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap146 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap281 perc6 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap534 perc14 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 2,77
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55191100,475,111,410,94
Utolsó 1010474120,575,351,522,28
Utolsó 2014534120,515,631,352,53
Hazai5 meccs
99perc0gól0gólpassz4,89értékelés
Idegenbeli9 meccs
435perc1gól2gólpassz5,96értékelés
Kezdőként10 meccs
460perc1gól2gólpassz5,18értékelés
Csereként4 meccs
74perc–gól0gólpassz6,65értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,12026. 09. 02.
  2. 6,32026. 09. 06.
  3. 6,92026. 09. 12.
  4. 0,02026. 09. 20.
  5. 8,62026. 10. 13.
  6. 6,12026. 10. 17.
  7. 0,02026. 10. 21.
  8. 6,12026. 10. 28.
  9. 6,52026. 11. 01.
  10. 6,92026. 11. 04.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot3 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 146 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
73 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
146 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
281 perc6 kezdés · 3 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
178,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
3 folyamatos pályára lépés
  1. K09.20.0′
  2. N09.25.–
  3. N09.29.–
  4. K10.13.90′
  5. K10.17.45′
  6. K10.21.0′
  7. N10.24.–
  8. K10.28.73′
  9. K11.01.1′
  10. K11.04.72′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
191perc1gól0gólpassz0,47G+GP / 905,11értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
474perc1gól2gólpassz0,57G+GP / 905,35értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc146
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés4,88

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc14/950,38
Gólpassz / 90 perc3/950,77
Átlagértékelés10/957,20

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.