Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. Devine
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. Devine

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés13Lefedett pályára lépés
Játékperc38529,6 perc/meccs
Gól + gólpassz10,23 / 90 perc
Átlagértékelés6,466 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonPrestonChampionship · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex49,9/100100% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
12 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
92,30 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,23
Lövés
5
Kaput talál
1
Lövés pontossága
20 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
162
Passzpontosság
27,80 %
Kulcspassz
10
Kulcspassz / 90
2,34
Sikeres csel
2
Cselezési siker
66,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
8
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
2,81
Megnyert párharc
15
Párharcsiker
53,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
385 perc
Átlagértékelés
6,46
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés82026. 08. 29.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Championship2026Preston · Középpályás
49,9index / 100
Meccs12 Kezdő12 Perc355 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,25 Értékelés6,51 Passzpontosság29,30 %
100% adatlefedettségStabil forma
League Cup2026Preston · Középpályás
39,0index / 100
Meccs1 Kezdő0 Perc30 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,20 Passzpontosság14 %
72% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

14 helyi sor
Hazai2–3
Preston–Sheffield Utd

KezdőM · 26 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,14Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz13Passzpontosság10 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Stoke City–Preston

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Preston–West Brom

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli4–1
Wrexham–Preston

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli4–0
Birmingham–Preston

KezdőM · 61 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,57Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz12Passzpontosság8 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Preston–Millwall

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,07Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz37Passzpontosság26 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
QPR–Preston

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–1
Preston–Lincoln

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Watford–Preston

KezdőM · 82 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,76Kulcspassz4Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz39Passzpontosság32 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Preston–Blackburn

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–3
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
Charlton–Preston

KezdőM · 96 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés8Kulcspassz4Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz45Passzpontosság41 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–4
Preston–Everton

Csereként beálltM · 30 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz16Passzpontosság14 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Bolton–Preston

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap26 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap177 perc5 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap385 perc13 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó4 értékelt meccs · szórás: 0,42
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55177010,515,930,513,56
Utolsó 1010259010,356,141,742,78
Utolsó 2013385010,236,462,342,81
Hazai7 meccs
146perc0gól1gólpassz6,14értékelés
Idegenbeli6 meccs
239perc0gól0gólpassz6,78értékelés
Kezdőként12 meccs
355perc0gól1gólpassz6,51értékelés
Csereként1 meccs
30perc–gól0gólpassz6,20értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 09. 01.
  2. –2026. 09. 05.
  3. 6,82026. 09. 08.
  4. –2026. 09. 12.
  5. –2026. 09. 19.
  6. 6,12026. 10. 10.
  7. 5,62026. 10. 13.
  8. –2026. 10. 17.
  9. –2026. 10. 24.
  10. 6,12026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-11-03.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 26 perc 14 nap alatt · legutóbb 10,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között10,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
26 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
26 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
177 perc5 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
385,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. K09.05.–
  2. K09.08.82′
  3. K09.12.–
  4. K09.19.–
  5. K10.10.90′
  6. K10.13.61′
  7. K10.17.–
  8. K10.24.–
  9. N10.31.–
  10. K11.03.26′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
177perc0gól1gólpassz0,51G+GP / 905,93értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
259perc0gól1gólpassz0,35G+GP / 906,14értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc87
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés5,86

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc126/1630,00
Gólpassz / 90 perc43/1630,25
Átlagértékelés88/1636,51

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.