Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
N. Gassama
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

N. Gassama

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc54060,0 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,496 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonMaliAfrica Cup of Nations - Qualification · 2027
PosztVédőD
Teljesítményindex43,5/10084% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
6 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
4
Kaput talál
1
Lövés pontossága
25 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
237
Passzpontosság
36,70 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,33
Sikeres csel
5
Cselezési siker
55,60 %

Védekezés és párharc

Szerelés
8
Labdaszerzés
10
Védőakció / 90
3
Megnyert párharc
43
Párharcsiker
55,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
7

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
540 perc
Átlagértékelés
6,49
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,392026. 09. 29.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
43,5index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc180 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés7,06 Passzpontosság53,90 %
84% adatlefedettségStabil forma
Premier League2026Baltika · Védő
33,5index / 100
Meccs6 Kezdő6 Perc360 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,20 Passzpontosság19,70 %
92% adatlefedettségStabil forma
Cup2026Baltika · Védő
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Hazai2–1
Baltika–Akron

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,71Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz34Passzpontosság28 %Párharc / megnyert12 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Baltika–Zenit

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–0
Baltika–FC Rostov

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,88Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz27Passzpontosság15 %Párharc / megnyert14 / 6Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Krylia Sovetov–Baltika

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–1
Liberia–Mali

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,39Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz55Passzpontosság48 %Párharc / megnyert12 / 9Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Mali–Cape Verde Islands

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,74Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz63Passzpontosság59 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Baltika–Lokomotiv

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,92Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz25Passzpontosság13 %Párharc / megnyert16 / 9Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Rodina Moskva–Baltika

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Baltika–Rubin

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz33Passzpontosság20 %Párharc / megnyert20 / 12Csel / sikeres5 / 5Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Baltika–Spartak Moscow

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap180 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap540 perc9 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó6 értékelt meccs · szórás: 0,53
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55360000,006,680,003,25
Utolsó 109540000,006,490,333,00
Utolsó 209540000,006,490,333,00
Hazai7 meccs
450perc0gól0gólpassz6,31értékelés
Idegenbeli2 meccs
90perc0gól0gólpassz7,39értékelés
Kezdőként9 meccs
540perc0gól0gólpassz6,49értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 16.
  2. 6,32026. 08. 24.
  3. –2026. 08. 30.
  4. 5,92026. 09. 06.
  5. 6,72026. 09. 25.
  6. 7,42026. 09. 29.
  7. 5,92026. 10. 18.
  8. –2026. 10. 29.
  9. 6,72026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot3 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 2,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között2,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
180 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
3 folyamatos pályára lépés
  1. K08.16.–
  2. K08.24.90′
  3. K08.30.–
  4. K09.06.90′
  5. K09.25.90′
  6. K09.29.90′
  7. N10.14.–
  8. K10.18.90′
  9. K10.29.–
  10. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
360perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,68értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
540perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,49értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc270
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,66

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc68/870,00
Gólpassz / 90 perc68/870,00
Átlagértékelés52/876,20

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.