Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
N. Brown
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

N. Brown

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés17Lefedett pályára lépés
Játékperc73343,1 perc/meccs
Gól + gólpassz30,37 / 90 perc
Átlagértékelés6,6414 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonBayern MünchenBundesliga · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex41,4/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
17 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
1
Gól / 90
0,25
Gólpassz / 90
0,12
Lövés
10
Kaput talál
7
Lövés pontossága
70 %
Gólkonverzió
20 %

Passz és kreativitás

Passz
323
Passzpontosság
30,90 %
Kulcspassz
10
Kulcspassz / 90
1,23
Sikeres csel
4
Cselezési siker
36,40 %

Védekezés és párharc

Szerelés
10
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
1,60
Megnyert párharc
23
Párharcsiker
47,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
6
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,12

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
733 perc
Átlagértékelés
6,64
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,732026. 10. 10.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

6 játékos–csapat–szezon
Bundesliga2026Bayern München · Védő
41,4index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc335 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 900,54 Értékelés6,74 Passzpontosság23 %
96% adatlefedettségStabil forma
Nemzetek Ligája2026Germany · Védő
33,7index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc174 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,67 Passzpontosság33,10 %
84% adatlefedettségStabil forma
Német Kupa2026Bayern München · Védő
41,5index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc152 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,59 Értékelés6,77 Passzpontosság45 %
84% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026Bayern München · Védő
28,3index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc72 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,30 Passzpontosság17 %
88% adatlefedettségStabil forma
Super Cup2026Bayern München · Középpályás
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Klub felkészülési mérkőzések2026Bayern München · Játékos
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

18 helyi sor
Idegenbeli0–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,77Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz3Passzpontosság2 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,08Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz16Passzpontosság10 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai6–1
Gól1Gólpassz0Értékelés7,15Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz52Passzpontosság49 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Gól0Gólpassz1Értékelés7,32Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz33Passzpontosság28 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Bayern München–Arsenal

KezdőD · 5 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,07Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz1Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai6–1
Bayern München–RB Leipzig

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–3
Viking–Bayern München

KezdőD · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,07Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz21Passzpontosság20 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól1Gólpassz0Értékelés7,73Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz18Passzpontosság15 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Germany–Greece

KezdőD · 84 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,83Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz43Passzpontosság41 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Netherlands–Germany

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz20Passzpontosság16 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai7–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,57Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz7Passzpontosság7 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés4Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz42Passzpontosság37 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–0
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,85Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz10Passzpontosság9 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–4
Gól0Gólpassz0Értékelés6,39Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz42Passzpontosság40 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–1
Gól–Gólpassz–Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz15Passzpontosság13 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–4
1. FC Heidenheim–Bayern München

Nevezve, nem lépett pályára– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap173 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap319 perc8 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap733 perc17 pályára lépés · 8 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó9 értékelt meccs · szórás: 0,57
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55251110,726,680,721,79
Utolsó 1010493210,556,721,281,64
Utolsó 2017733210,376,201,231,60
Hazai8 meccs
308perc1gól0gólpassz5,57értékelés
Idegenbeli9 meccs
425perc1gól1gólpassz6,74értékelés
Kezdőként17 meccs
733perc2gól1gólpassz6,20értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,52026. 09. 24.
  2. 6,82026. 09. 27.
  3. 7,72026. 10. 10.
  4. 6,12026. 10. 13.
  5. –2026. 10. 17.
  6. 6,12026. 10. 21.
  7. 7,32026. 10. 25.
  8. 7,22026. 10. 28.
  9. 6,12026. 10. 31.
  10. 6,82026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés4 pályára lépés · 246 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
83 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap4 meccs
246 perc4 kezdés · 2 gólhozzájárulás
30 nap8 meccs
319 perc8 kezdés · 3 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
244,3 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,12 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.24.90′
  2. K09.27.84′
  3. K10.10.23′
  4. K10.13.45′
  5. K10.17.–
  6. K10.21.5′
  7. K10.25.73′
  8. K10.28.90′
  9. K10.31.61′
  10. K11.03.22′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
251perc1gól1gólpassz0,72G+GP / 906,68értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
493perc2gól1gólpassz0,55G+GP / 906,72értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc251
Gól1
Gólpassz1
Átlagértékelés6,68

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.