Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Renato Steffen
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Renato Steffen

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc60667,3 perc/meccs
Gól + gólpassz30,45 / 90 perc
Átlagértékelés6,669 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFC LuganoKonferencia-liga · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex47,3/10088% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
6 meccs
Kezdési arány
88,90 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
3
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,45
Lövés
7
Kaput talál
1
Lövés pontossága
14,30 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
224
Passzpontosság
23,70 %
Kulcspassz
17
Kulcspassz / 90
2,52
Sikeres csel
4
Cselezési siker
80 %

Védekezés és párharc

Szerelés
1
Labdaszerzés
6
Védőakció / 90
1,04
Megnyert párharc
20
Párharcsiker
39,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
13
Elkövetett szabálytalanság
16

Fegyelem

Sárga lap
3
Piros lap
0
Lap / 90
0,45

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
606 perc
Átlagértékelés
6,66
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,202026. 08. 13.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Konferencia-liga2026FC Lugano · Támadó
47,3index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc314 Gól– Gólpassz2 G+GP / 90– Értékelés6,77 Passzpontosság20,40 %
88% adatlefedettségStabil forma
Super League2026FC Lugano · Támadó
36,2index / 100
Meccs5 Kezdő4 Perc292 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,31 Értékelés6,57 Passzpontosság26,10 %
90% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Hazai3–2
FC Lugano–FK Crvena Zvezda

Kezdő · csapatkapitányF · 63 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés6,90Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz14Passzpontosság9 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai4–0
FC Lugano–FC Luzern

KezdőF · 57 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,78Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz29Passzpontosság24 %Párharc / megnyert6 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–2
FC Lugano–BSC Young Boys

Kezdő · csapatkapitányF · 21 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz10Passzpontosság9 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
FC Basel 1893–FC Lugano

Kezdő · csapatkapitányF · 79 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés6,20Kulcspassz3Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz44Passzpontosság38 %Párharc / megnyert8 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
FC Lugano–Servette FC

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,67Kulcspassz5Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz31Passzpontosság25 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
FC Sion–FC Lugano

Csereként beálltF · 45 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz15Passzpontosság9 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Maccabi Tel Aviv–FC Lugano

Kezdő · csapatkapitányF · 82 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz30Passzpontosság23 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres2 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–1
FC Lugano–Maccabi Tel Aviv

Kezdő · csapatkapitányF · 81 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / –Passz17Passzpontosság12 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
NSI Runavik–FC Lugano

Kezdő · csapatkapitányF · 88 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés7,20Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz34Passzpontosság27 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap120 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap120 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap606 perc9 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott9 értékelt meccs · szórás: 0,32
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55310020,586,573,191,45
Utolsó 109606030,456,662,521,04
Utolsó 209606030,456,662,521,04
Hazai5 meccs
312perc0gól1gólpassz6,67értékelés
Idegenbeli4 meccs
294perc–gól2gólpassz6,65értékelés
Kezdőként8 meccs
561perc0gól3gólpassz6,63értékelés
Csereként1 meccs
45perc–gól0gólpassz6,90értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. 7,22026. 08. 13.
  2. 6,72026. 08. 20.
  3. 6,32026. 08. 27.
  4. 6,92026. 08. 30.
  5. 6,72026. 09. 03.
  6. 6,22026. 09. 06.
  7. 6,32026. 09. 12.
  8. 6,82026. 10. 10.
  9. 6,92026. 10. 15.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot5 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésNincs elég adatA 14 napos ablakban nincs lefedett játékperc.
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között5,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
30 nap2 meccs
120 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
202,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,45 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. K08.13.88′
  2. K08.20.81′
  3. K08.27.82′
  4. C08.30.45′
  5. K09.03.90′
  6. K09.06.79′
  7. K09.12.21′
  8. K10.10.57′
  9. K10.15.63′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
310perc0gól2gólpassz0,58G+GP / 906,57értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
606perc0gól3gólpassz0,45G+GP / 906,66értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc310
Gól0
Gólpassz2
Átlagértékelés6,57

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc33/510,00
Gólpassz / 90 perc10/510,57
Átlagértékelés31/516,78

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.