Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
E. Baggott
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

E. Baggott

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc49962,4 perc/meccs
Gól + gólpassz20,36 / 90 perc
Átlagértékelés6,986 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonIndonesiaFIFA Asean Cup · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex48,6/10088% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
5 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
87,50 %
Nem lépett pályára
7 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,18
Gólpassz / 90
0,18
Lövés
9
Kaput talál
4
Lövés pontossága
44,40 %
Gólkonverzió
11,10 %

Passz és kreativitás

Passz
226
Passzpontosság
51,20 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
0,72
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
5
Labdaszerzés
8
Védőakció / 90
2,34
Megnyert párharc
26
Párharcsiker
61,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,36

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
499 perc
Átlagértékelés
6,98
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,212026. 10. 05.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
FIFA Asean Cup2026Indonesia · Védő
48,6index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc300 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 900,60 Értékelés7,08 Passzpontosság58 %
88% adatlefedettségStabil forma
League Cup2026Millwall · Védő
45,1index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc180 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés7,18 Passzpontosság35,20 %
84% adatlefedettségStabil forma
Championship2026Millwall · Védő
36,3index / 100
Meccs2 Kezdő1 Perc19 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,30 Passzpontosság3 %
86% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

15 helyi sor
Idegenbeli3–0
Birmingham–Millwall

Nevezve, nem lépett pályáraD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–1
Millwall–Derby

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Portsmouth–Millwall

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–2
Millwall–Lincoln

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–1
Millwall–Swansea

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Indonesia–Thailand

KezdőD · 120 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,21Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 3Passz70Passzpontosság63 %Párharc / megnyert15 / 10Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai9–2
Indonesia–Bangladesh

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,77Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz71Passzpontosság66 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Malaysia–Indonesia

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,25Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz22Passzpontosság16 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Indonesia–Singapore

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–1
Blackburn–Millwall

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–1
Millwall–Newcastle

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,65Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz9Passzpontosság8 %Párharc / megnyert3 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–0
Millwall–Bolton

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli5–1
Southampton–Millwall

Csereként beálltD · 19 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz3Passzpontosság3 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Cambridge United–Millwall

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,70Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz51Passzpontosság40 %Párharc / megnyert11 / 9Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Millwall–Norwich

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap– perc0 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap120 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap499 perc8 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó7 értékelt meccs · szórás: 2,53
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55300110,605,310,601,80
Utolsó 108499110,365,980,722,34
Utolsó 208499110,365,980,722,34
Hazai5 meccs
300perc1gól1gólpassz5,41értékelés
Idegenbeli3 meccs
199perc0gól0gólpassz6,75értékelés
Kezdőként7 meccs
480perc1gól1gólpassz5,93értékelés
Csereként1 meccs
19perc–gól0gólpassz6,30értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. 7,72026. 08. 25.
  2. 6,32026. 08. 29.
  3. 6,72026. 09. 08.
  4. –2026. 09. 25.
  5. 6,32026. 09. 28.
  6. 6,82026. 10. 01.
  7. 8,22026. 10. 05.
  8. 0,02026. 10. 13.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot22 napja nem lépett pályáraLeíró részvételi állapot; ez önmagában nem sérülésjelzés.
14 napos meccsterhelésNincs elég adatA 14 napos ablakban nincs lefedett játékperc.
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között8,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
30 nap1 meccs
0 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
249,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,36 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
0 folyamatos pályára lépés
  1. N09.12.–
  2. K09.25.–
  3. K09.28.90′
  4. K10.01.90′
  5. K10.05.120′
  6. K10.13.0′
  7. N10.17.–
  8. N10.24.–
  9. N10.31.–
  10. N11.03.0′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
300perc1gól1gólpassz0,60G+GP / 905,31értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
499perc1gól1gólpassz0,36G+GP / 905,98értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc0
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés0,00

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.