Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
C. Savage
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

C. Savage

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés6Lefedett pályára lépés
Játékperc28146,8 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,436 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonReadingLeague Cup · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex30,0/10082% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
6 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
1 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
8 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
3
Kaput talál
2
Lövés pontossága
66,70 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
140
Passzpontosság
36,90 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,64
Sikeres csel
1
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
3
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
2,24
Megnyert párharc
9
Párharcsiker
52,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
281 perc
Átlagértékelés
6,43
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,902026. 08. 25.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
League Cup2026Reading · Középpályás
30,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc95 Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés6,90 Passzpontosság49 %
82% adatlefedettségStabil forma
EFL Trophy2026Reading · Középpályás
46,5index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc90 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,70 Passzpontosság38 %
82% adatlefedettségStabil forma
Nemzetek Ligája2026Wales · Középpályás
21,6index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc60 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,04 Passzpontosság11 %
82% adatlefedettségStabil forma
League One2026Reading · Középpályás
17,7index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc36 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,31 Passzpontosság8,20 %
86% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

14 helyi sor
Idegenbeli2–0
Oxford United–Reading

KezdőM · 6 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,62Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz3Passzpontosság2 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Plymouth–Reading

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–1
Reading–Barnsley

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Reading–Leyton Orient

KezdőM · 17 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,80Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz2Passzpontosság2 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Wigan–Reading

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–2
Reading–Chelsea U21

Kezdő · csapatkapitányM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz2Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz53Passzpontosság38 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–5
Milton Keynes Dons–Reading

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–0
Denmark–Wales

KezdőM · 60 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,04Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz12Passzpontosság11 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Reading–Notts County

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Cambridge United–Reading

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–1
Reading–Blackpool

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai5–0
Reading–Mansfield Town

KezdőM · 13 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz11Passzpontosság11 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Stevenage–Reading

KezdőM · 95 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz59Passzpontosság49 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–4
Reading–Luton

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap6 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap113 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap281 perc6 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó6 értékelt meccs · szórás: 0,46
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55186000,006,330,972,90
Utolsó 106281000,006,430,642,24
Utolsó 206281000,006,430,642,24
Hazai3 meccs
120perc0gól0gólpassz6,67értékelés
Idegenbeli3 meccs
161perc0gól0gólpassz6,19értékelés
Kezdőként6 meccs
281perc0gól0gólpassz6,43értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 6 értékelt pályára lépés
  1. 6,92026. 08. 25.
  2. 6,52026. 09. 02.
  3. 6,02026. 09. 27.
  4. 6,72026. 10. 13.
  5. 6,82026. 10. 21.
  6. 5,62026. 11. 04.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-11-04.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 6 perc 14 nap alatt · legutóbb 14,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között14,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
6 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
6 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
113 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. N09.12.–
  2. N09.19.–
  3. K09.27.60′
  4. N10.10.–
  5. K10.13.90′
  6. N10.17.–
  7. K10.21.17′
  8. N10.24.–
  9. N10.31.–
  10. K11.04.6′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
186perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,33értékelés
Utolsó 10 pályára lépés6 meccses minta
281perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,43értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc23
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,21

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.