Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
R. Welch
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

R. Welch

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés5Lefedett pályára lépés
Játékperc41983,8 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,755 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonBradfordLeague Cup · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex33,1/10086% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
5 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
3
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
191
Passzpontosság
32,70 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,21
Sikeres csel
5
Cselezési siker
71,40 %

Védekezés és párharc

Szerelés
14
Labdaszerzés
6
Védőakció / 90
4,30
Megnyert párharc
34
Párharcsiker
79,10 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,21

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
419 perc
Átlagértékelés
6,75
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,602026. 10. 06.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
League Cup2026Bradford · Védő
33,1index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc239 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,31 Passzpontosság21,30 %
86% adatlefedettségStabil forma
EFL Trophy2026Rotherham · Védő
58,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc90 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés7,60 Passzpontosság36 %
82% adatlefedettségStabil forma
EFL Trophy2026Bradford · Védő
52,3index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc90 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés7,22 Passzpontosság48 %
82% adatlefedettségStabil forma
League One2026Bradford · Védő
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Hazai2–0
Bradford–Peterborough

KezdőD · 53 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,63Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz28Passzpontosság18 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres2 / 2Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–4
Rotherham–Bradford

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,60Kulcspassz1Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz46Passzpontosság36 %Párharc / megnyert9 / 9Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés7,22Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz56Passzpontosság48 %Párharc / megnyert8 / 8Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Leyton Orient–Bradford

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,11Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz42Passzpontosság26 %Párharc / megnyert12 / 8Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Bradford–Mansfield Town

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–0
Plymouth–Bradford

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–0
Bradford–Burnley

KezdőD · 96 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés7,20Kulcspassz–Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz19Passzpontosság16 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Sheffield Wednesday–Bradford

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap53 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap143 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap419 perc5 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó5 értékelt meccs · szórás: 0,75
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55419000,006,750,214,30
Utolsó 105419000,006,750,214,30
Utolsó 205419000,006,750,214,30
Hazai4 meccs
329perc0gól0gólpassz6,91értékelés
Idegenbeli1 meccs
90perc0gól0gólpassz6,11értékelés
Kezdőként5 meccs
419perc0gól0gólpassz6,75értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 5 értékelt pályára lépés
  1. 7,22026. 08. 26.
  2. 6,12026. 09. 08.
  3. 7,22026. 09. 22.
  4. 7,62026. 10. 06.
  5. 5,62026. 10. 27.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot4 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 53 perc 14 nap alatt · legutóbb 21,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között21,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
53 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap1 meccs
53 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,21 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
4 folyamatos pályára lépés
  1. N08.20.–
  2. K08.26.96′
  3. N08.29.–
  4. N09.05.–
  5. K09.08.90′
  6. K09.22.90′
  7. K10.06.90′
  8. K10.27.53′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
419perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,75értékelés
Utolsó 10 pályára lépés5 meccses minta
419perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,75értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc323
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,64

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc9/110,00
Gólpassz / 90 perc10/110,00
Átlagértékelés8/116,31

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.