Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
L. Cingolani
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

L. Cingolani

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc40740,7 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,696 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonGimnasia M.Liga Profesional Argentina · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex40,9/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
12
Kaput talál
2
Lövés pontossága
16,70 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
99
Passzpontosság
13,40 %
Kulcspassz
5
Kulcspassz / 90
1,11
Sikeres csel
5
Cselezési siker
62,50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
6
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
1,99
Megnyert párharc
24
Párharcsiker
54,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
7
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,44

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
407 perc
Átlagértékelés
6,69
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,202026. 11. 02.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Liga Profesional Argentina2026Gimnasia M. · Középpályás
40,9index / 100
Meccs10 Kezdő10 Perc407 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,69 Passzpontosság13,40 %
100% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Idegenbeli1–1
Lanus–Gimnasia M.

KezdőF · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz13Passzpontosság9 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gimnasia M.–Platense

KezdőM · 64 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,79Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 0Passz16Passzpontosság13 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,71Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz16Passzpontosság10 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,37Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz11Passzpontosság4 %Párharc / megnyert6 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,66Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz24Passzpontosság22 %Párharc / megnyert11 / 5Csel / sikeres3 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gimnasia M.–Boca Juniors

KezdőM · 81 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,39Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz19Passzpontosság14 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Independiente–Gimnasia M.

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–3
Gimnasia L.P.–Gimnasia M.

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap45 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap250 perc4 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap407 perc10 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott6 értékelt meccs · szórás: 0,28
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55250000,006,771,082,88
Utolsó 1010407000,006,691,111,99
Utolsó 2010407000,006,691,111,99
Hazai5 meccs
216perc0gól0gólpassz6,52értékelés
Idegenbeli5 meccs
191perc0gól0gólpassz6,86értékelés
Kezdőként10 meccs
407perc0gól0gólpassz6,69értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 18.
  2. –2026. 08. 22.
  3. –2026. 08. 31.
  4. 6,42026. 09. 05.
  5. 6,72026. 09. 12.
  6. –2026. 09. 19.
  7. 6,42026. 10. 12.
  8. 6,72026. 10. 18.
  9. 6,82026. 10. 23.
  10. 7,22026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 109 perc 14 nap alatt · legutóbb 9,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között9,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
45 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
109 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
250 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,44 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.18.–
  2. K08.22.–
  3. K08.31.–
  4. K09.05.81′
  5. K09.12.76′
  6. K09.19.–
  7. K10.12.71′
  8. K10.18.70′
  9. K10.23.64′
  10. K11.02.45′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
250perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,77értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
407perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,69értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc250
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,77

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc153/2140,00
Gólpassz / 90 perc160/2140,00
Átlagértékelés86/2146,58

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.