Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Kike Salas
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Kike Salas

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc71865,3 perc/meccs
Gól + gólpassz10,13 / 90 perc
Átlagértékelés6,708 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSevillaLa Liga · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex46,4/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
7 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,13
Gólpassz / 90
0
Lövés
10
Kaput talál
4
Lövés pontossága
40 %
Gólkonverzió
10 %

Passz és kreativitás

Passz
349
Passzpontosság
34,20 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,25
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
18
Labdaszerzés
6
Védőakció / 90
3,01
Megnyert párharc
53
Párharcsiker
55,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
6
Elkövetett szabálytalanság
13

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
1
Lap / 90
0,13

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
718 perc
Átlagértékelés
6,70
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,362026. 09. 11.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
La Liga2026Sevilla · Védő
46,4index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc718 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,13 Értékelés6,70 Passzpontosság34,20 %
98% adatlefedettségStabil forma
La Liga2025Sevilla · Védő
5,0index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
19% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Idegenbeli3–1
Getafe–Sevilla

KezdőD · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés6,68Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz43Passzpontosság27 %Párharc / megnyert16 / 9Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Sevilla–Osasuna

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,03Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz46Passzpontosság38 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–1
Real Madrid–Sevilla

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,88Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz38Passzpontosság32 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–3
Levante–Sevilla

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,15Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz51Passzpontosság42 %Párharc / megnyert11 / 9Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Sevilla–Valencia

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,36Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz43Passzpontosság37 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Espanyol–Sevilla

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,66Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz29Passzpontosság18 %Párharc / megnyert15 / 8Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–3
Sevilla–Atletico Madrid

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz55Passzpontosság40 %Párharc / megnyert13 / 8Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Sevilla–Rayo Vallecano

KezdőD · 88 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz1Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz44Passzpontosság31 %Párharc / megnyert13 / 7Csel / sikeres–Lap0 sárga · 1 piros
Idegenbeli1–0
Celta Vigo–Sevilla

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–1
Sevilla–Real Madrid

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap360 perc4 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap718 perc9 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó8 értékelt meccs · szórás: 0,57
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55360100,256,690,253,25
Utolsó 1010718100,136,700,253,01
Utolsó 2011718100,136,700,253,01
Hazai5 meccs
358perc0gól0gólpassz7,05értékelés
Idegenbeli6 meccs
360perc1gól0gólpassz6,34értékelés
Kezdőként11 meccs
718perc1gól0gólpassz6,70értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 05. 23.
  2. 6,92026. 08. 15.
  3. 6,92026. 08. 29.
  4. 5,72026. 09. 06.
  5. 7,42026. 09. 11.
  6. –2026. 09. 16.
  7. 7,22026. 10. 12.
  8. 5,92026. 10. 18.
  9. 7,02026. 10. 26.
  10. 6,72026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,7 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között5,7 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
360 perc4 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
718,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,13 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K05.23.–
  2. K08.15.88′
  3. K08.29.90′
  4. K09.06.90′
  5. K09.11.90′
  6. K09.16.–
  7. K10.12.90′
  8. K10.18.90′
  9. K10.26.90′
  10. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
360perc1gól0gólpassz0,25G+GP / 906,69értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
718perc1gól0gólpassz0,13G+GP / 906,70értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc360
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés6,69

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc22/1480,13
Gólpassz / 90 perc112/1480,00
Átlagértékelés27/1486,70

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.