Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Alix Vinicius
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Alix Vinicius

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc29336,6 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,726 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonRB BragantinoSerie A · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex41,8/10094% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
6 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
75 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
4
Kaput talál
1
Lövés pontossága
25 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
169
Passzpontosság
49 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,31
Sikeres csel
1
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
5
Labdaszerzés
6
Védőakció / 90
3,38
Megnyert párharc
19
Párharcsiker
55,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,61

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
293 perc
Átlagértékelés
6,72
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,322026. 10. 28.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Serie A2026RB Bragantino · Védő
41,8index / 100
Meccs7 Kezdő6 Perc286 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,72 Passzpontosság49,30 %
94% adatlefedettségStabil forma
CONMEBOL Sudamericana2026RB Bragantino · Védő
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő0 Perc7 Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság1 %
47% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Hazai2–1
RB Bragantino–Santos

Csereként beálltD · 10 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz1Passzpontosság0 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,32Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz82Passzpontosság74 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Palmeiras–RB Bragantino

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Remo–RB Bragantino

KezdőD · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz22Passzpontosság20 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,29Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Flamengo–RB Bragantino

KezdőD · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,62Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz27Passzpontosság23 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
RB Bragantino–Bahia

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,49Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz36Passzpontosság32 %Párharc / megnyert14 / 7Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Sao Paulo–RB Bragantino

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
RB Bragantino–Gremio

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–2
Atletico-MG–RB Bragantino

Csereként beálltD · 7 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz1Passzpontosság1 %Párharc / megnyert2 / –Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Atletico Paranaense–RB Bragantino

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap100 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap145 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap293 perc8 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott6 értékelt meccs · szórás: 0,34
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55151000,006,800,601,79
Utolsó 108293000,006,720,313,38
Utolsó 208293000,006,720,313,38
Hazai3 meccs
190perc0gól0gólpassz6,80értékelés
Idegenbeli5 meccs
103perc0gól0gólpassz6,64értékelés
Kezdőként6 meccs
276perc0gól0gólpassz6,74értékelés
Csereként2 meccs
17perc0gól0gólpassz6,60értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 20.
  2. 6,52026. 09. 05.
  3. 6,62026. 09. 20.
  4. 6,32026. 10. 03.
  5. 7,02026. 10. 19.
  6. –2026. 10. 24.
  7. 7,32026. 10. 28.
  8. 6,62026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 100 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között5,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
10 perc0 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
100 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
145 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,61 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. C08.20.7′
  2. N08.23.–
  3. N08.30.–
  4. K09.05.90′
  5. K09.20.45′
  6. K10.03.6′
  7. K10.19.45′
  8. K10.24.–
  9. K10.28.90′
  10. C11.03.10′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
151perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,80értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
293perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,72értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc151
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,80

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc126/1500,00
Gólpassz / 90 perc127/1500,00
Átlagértékelés23/1506,81

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.