Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
K. Keben
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

K. Keben

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés16Lefedett pályára lépés
Játékperc49931,2 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,136 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonCameroonAfrica Cup of Nations - Qualification · 2027
PosztVédőD
Teljesítményindex5,0/10057% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
15 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
5 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
93,80 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
1
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
297
Passzpontosság
43,60 %
Kulcspassz
0
Kulcspassz / 90
0
Sikeres csel
2
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
1,26
Megnyert párharc
15
Párharcsiker
46,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,36

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
499 perc
Átlagértékelés
6,13
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,432026. 08. 29.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc0 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság0 %
57% adatlefedettségStabil forma
Championship2026Watford · Védő
27,2index / 100
Meccs13 Kezdő13 Perc450 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,18 Passzpontosság42,60 %
100% adatlefedettségStabil forma
League Cup2026Watford · Védő
19,2index / 100
Meccs1 Kezdő0 Perc49 Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés5,90 Passzpontosság48 %
72% adatlefedettségStabil forma
Felkészülési mérkőzések2026Cameroon · Védő
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

17 helyi sor
Hazai1–0
Watford–Lincoln

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,29Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz50Passzpontosság42 %Párharc / megnyert10 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Norwich–Watford

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
Wolves–Watford

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–0
Watford–Charlton

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli5–1
Cardiff–Watford

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,63Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz42Passzpontosság35 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–4
Watford–Burnley

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Ivory Coast–Cameroon

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Congo–Cameroon

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Cameroon–Comoros

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
Bristol City–Watford

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,31Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz56Passzpontosság51 %Párharc / megnyert10 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Watford–Stoke City

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–1
Watford–Preston

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,24Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz54Passzpontosság43 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
West Brom–Watford

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–0
Swansea–Watford

Kezdő– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Watford–West Ham

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,43Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz41Passzpontosság39 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–5
Watford–Peterborough

Csereként beálltD · 49 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés5,90Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz54Passzpontosság48 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Watford–Southampton

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap180 perc6 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap499 perc16 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó5 értékelt meccs · szórás: 2,99
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55180000,005,960,002,00
Utolsó 1010270000,003,650,001,33
Utolsó 2016499000,004,600,001,26
Hazai8 meccs
319perc0gól0gólpassz4,97értékelés
Idegenbeli8 meccs
180perc0gól0gólpassz3,98értékelés
Kezdőként15 meccs
450perc0gól0gólpassz4,41értékelés
Csereként1 meccs
49perc–gól–gólpassz5,90értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 09. 12.
  2. 6,32026. 09. 18.
  3. 0,02026. 09. 29.
  4. –2026. 10. 03.
  5. 0,02026. 10. 10.
  6. 5,62026. 10. 13.
  7. –2026. 10. 17.
  8. –2026. 10. 24.
  9. –2026. 10. 31.
  10. 6,32026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,3 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,3 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
90 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
180 perc6 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,36 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. K09.18.90′
  2. N09.24.–
  3. K09.29.0′
  4. K10.03.–
  5. K10.10.0′
  6. K10.13.90′
  7. K10.17.–
  8. K10.24.–
  9. K10.31.–
  10. K11.03.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
180perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,96értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
270perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 903,65értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc180
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés5,96

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc126/1430,00
Gólpassz / 90 perc127/1430,00
Átlagértékelés97/1435,15

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.