Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFC LuganoSuper League · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex72,8/10096% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók
Mit csinál a pályán?
A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.
◷
Játékidő és szerep
Kezdőként
12 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
92,30 %
Nem lépett pályára
0 nevezés
◎
Támadójáték
Gól
4
Gólpassz
2
Gól / 90
0,39
Gólpassz / 90
0,19
Lövés
23
Kaput talál
9
Lövés pontossága
39,10 %
Gólkonverzió
17,40 %
↗
Passz és kreativitás
Passz
336
Passzpontosság
29,30 %
Kulcspassz
17
Kulcspassz / 90
1,64
Sikeres csel
8
Cselezési siker
26,70 %
◇
Védekezés és párharc
Szerelés
18
Labdaszerzés
5
Védőakció / 90
2,22
Megnyert párharc
50
Párharcsiker
42 %
Kiharcolt szabálytalanság
17
Elkövetett szabálytalanság
12
!
Fegyelem
Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,19
▣
Kapusteljesítmény
Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
932 perc
Átlagértékelés
7,19
Személyes csúcsok
Kiemelkedő lefedett teljesítmények
Legjobb értékelés9,592026. 10. 10.Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen22 gól · 0 gólpasszLeghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccsLeghosszabb gólhozzájárulási sorozat3egymást követő meccs
Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.
7 nap75 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés30 nap357 perc5 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés90 nap932 perc13 pályára lépés · 10 teljes 90 percnyi terhelésFormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 0,85
Időablak
Meccs
Perc
Gól
Gólpassz
G+GP / 90
Értékelés
Kulcspassz / 90
Védőakció / 90
Utolsó 5
5
357
3
2
1,26
7,69
2,02
1,26
Utolsó 10
10
735
4
2
0,73
7,43
1,47
2,45
Utolsó 20
13
932
4
2
0,58
7,19
1,64
2,22
Hazai6 meccs
472perc4gól0gólpassz7,52értékelés
Idegenbeli7 meccs
460perc0gól2gólpassz6,91értékelés
Kezdőként12 meccs
887perc4gól1gólpassz7,24értékelés
Csereként1 meccs
45perc0gól1gólpassz6,60értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
7,52026. 08. 30.
7,02026. 09. 03.
6,72026. 09. 06.
7,62026. 09. 12.
7,12026. 09. 20.
9,62026. 10. 10.
6,72026. 10. 15.
7,52026. 10. 22.
6,62026. 10. 25.
8,12026. 11. 01.
A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.
V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360
Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség
0 új API-kérés
A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.
Legutóbbi részvételi állapot10 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 195 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,1 nap pihenőSzolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.Utolsó két pályára lépés között7,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.
V9 · Játékosforma
Legutóbbi teljesítmény
5 meccses minta
Játékperc357Gól3Gólpassz2Átlagértékelés7,69
Helyezés az azonos posztú mintában
Gól / 90 perc2/800,62
Gólpassz / 90 perc26/800,15
Átlagértékelés1/807,51
A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.