Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonLeicesterLeague One · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex71,5/10098% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók
Mit csinál a pályán?
A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.
◷
Játékidő és szerep
Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
91,70 %
Nem lépett pályára
1 nevezés
◎
Támadójáték
Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,36
Gólpassz / 90
0,36
Lövés
8
Kaput talál
3
Lövés pontossága
37,50 %
Gólkonverzió
12,50 %
↗
Passz és kreativitás
Passz
102
Passzpontosság
23,80 %
Kulcspassz
11
Kulcspassz / 90
3,91
Sikeres csel
4
Cselezési siker
100 %
◇
Védekezés és párharc
Szerelés
3
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
1,78
Megnyert párharc
12
Párharcsiker
54,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
0
!
Fegyelem
Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0
▣
Kapusteljesítmény
Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
253 perc
Átlagértékelés
7,32
Személyes csúcsok
Kiemelkedő lefedett teljesítmények
Legjobb értékelés8,202026. 10. 20.Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpasszLeghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccsLeghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.
7 nap76 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés30 nap182 perc7 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés90 nap253 perc12 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelésFormaingadozásVáltozó4 értékelt meccs · szórás: 0,59
Időablak
Meccs
Perc
Gól
Gólpassz
G+GP / 90
Értékelés
Kulcspassz / 90
Védőakció / 90
Utolsó 5
5
153
1
0
0,59
7,70
2,94
2,94
Utolsó 10
10
244
1
1
0,74
7,43
4,06
1,84
Utolsó 20
12
253
1
1
0,71
7,32
3,91
1,78
Hazai7 meccs
167perc0gól1gólpassz7,17értékelés
Idegenbeli5 meccs
86perc1gól0gólpassz7,55értékelés
Kezdőként11 meccs
244perc1gól1gólpassz7,43értékelés
Csereként1 meccs
9perc–gól0gólpassz6,90értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
–2026. 09. 05.
–2026. 09. 12.
7,72026. 09. 22.
6,62026. 10. 06.
–2026. 10. 10.
–2026. 10. 17.
8,22026. 10. 20.
–2026. 10. 24.
7,22026. 10. 27.
–2026. 10. 31.
A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.
V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360
Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség
0 új API-kérés
A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.
Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 76 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,8 nap pihenőSzolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.Utolsó két pályára lépés között3,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.
V9 · Játékosforma
Legutóbbi teljesítmény
5 meccses minta
Játékperc153Gól1Gólpassz0Átlagértékelés7,70
Helyezés az azonos posztú mintában
Gól / 90 perc4/1250,59
Gólpassz / 90 perc101/1250,00
Átlagértékelés5/1257,70
A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.