Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
J. Solis
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

J. Solis

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés15Lefedett pályára lépés
Játékperc35823,9 perc/meccs
Gól + gólpassz10,25 / 90 perc
Átlagértékelés6,656 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonBirminghamChampionship · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex50,7/100100% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
14 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
93,30 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,25
Lövés
3
Kaput talál
1
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
188
Passzpontosság
41 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
1,01
Sikeres csel
5
Cselezési siker
62,50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
6
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
2,51
Megnyert párharc
16
Párharcsiker
37,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,25

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
358 perc
Átlagértékelés
6,65
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,702026. 11. 03.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Championship2026Birmingham · Középpályás
50,7index / 100
Meccs12 Kezdő12 Perc246 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,37 Értékelés7,03 Passzpontosság47 %
100% adatlefedettségStabil forma
League Cup2026Birmingham · Középpályás
18,9index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc90 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés5,60 Passzpontosság18 %
72% adatlefedettségStabil forma
Felkészülési mérkőzések2026Colombia · Középpályás
31,9index / 100
Meccs2 Kezdő1 Perc22 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,60 Passzpontosság6,50 %
74% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

16 helyi sor
Hazai3–0
Birmingham–Millwall

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,70Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz65Passzpontosság60 %Párharc / megnyert11 / 5Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Lincoln–Birmingham

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
Cardiff–Birmingham

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–0
Birmingham–QPR

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–0
Birmingham–Preston

KezdőM · 61 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,69Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz45Passzpontosság39 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
West Brom–Birmingham

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–0
Colombia–Peru

KezdőM · 12 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz4Passzpontosság3 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Colombia–Paraguay

Csereként beálltM · 10 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz9Passzpontosság8 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Mexico–Colombia

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Birmingham–Middlesbrough

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–2
Derby–Birmingham

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–2
Wrexham–Birmingham

KezdőM · 95 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,70Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz44Passzpontosság36 %Párharc / megnyert15 / 7Csel / sikeres4 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–6
Birmingham–Brentford

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés5,60Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz21Passzpontosság18 %Párharc / megnyert8 / 1Csel / sikeres2 / –Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Birmingham–Bristol City

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–0
Sheffield Utd–Birmingham

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap163 perc7 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap358 perc15 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó4 értékelt meccs · szórás: 0,51
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55151010,607,201,191,79
Utolsó 1010173010,526,901,042,60
Utolsó 2015358010,256,651,012,51
Hazai9 meccs
263perc0gól1gólpassz6,64értékelés
Idegenbeli6 meccs
95perc–gól–gólpassz6,70értékelés
Kezdőként14 meccs
348perc0gól1gólpassz6,60értékelés
Csereként1 meccs
10perc–gól0gólpassz6,90értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 09. 12.
  2. –2026. 09. 19.
  3. 6,92026. 10. 03.
  4. 6,32026. 10. 07.
  5. –2026. 10. 10.
  6. 6,72026. 10. 13.
  7. –2026. 10. 17.
  8. –2026. 10. 24.
  9. –2026. 10. 31.
  10. 7,72026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,3 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,3 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
90 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap7 meccs
163 perc7 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
358,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,25 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. K09.19.–
  2. N09.27.–
  3. C10.03.10′
  4. K10.07.12′
  5. K10.10.–
  6. K10.13.61′
  7. K10.17.–
  8. K10.24.–
  9. K10.31.–
  10. K11.03.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
151perc0gól1gólpassz0,60G+GP / 907,20értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
173perc0gól1gólpassz0,52G+GP / 906,90értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc151
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés7,20

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc143/1650,00
Gólpassz / 90 perc24/1650,37
Átlagértékelés25/1657,03

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.