Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
R. Arias
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

R. Arias

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc44349,2 perc/meccs
Gól + gólpassz10,20 / 90 perc
Átlagértékelés6,546 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonGuayaquil City FCLiga Pro · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex35,8/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
1 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,20
Lövés
0
Kaput talál
0
Lövés pontossága
–
Gólkonverzió
–

Passz és kreativitás

Passz
206
Passzpontosság
38,70 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,41
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
6
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
1,22
Megnyert párharc
12
Párharcsiker
40 %
Kiharcolt szabálytalanság
0
Elkövetett szabálytalanság
9

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,41

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
443 perc
Átlagértékelés
6,54
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,182026. 09. 02.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Liga Pro2026Guayaquil City FC · Védő
35,8index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc443 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,20 Értékelés6,54 Passzpontosság38,70 %
98% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Hazai0–0
Guayaquil City FC–Libertad

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–1
Emelec–Guayaquil City FC

KezdőD · 72 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,02Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz17Passzpontosság15 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–0
Libertad–Guayaquil City FC

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–2
Guayaquil City FC–Emelec

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,10Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz31Passzpontosság23 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Guayaquil City FC–Leones del Norte

Kezdő · csapatkapitányD · 66 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz30Passzpontosság21 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Gól0Gólpassz1Értékelés6,31Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz21Passzpontosság17 %Párharc / megnyert5 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–3
Gól0Gólpassz0Értékelés5,91Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz27Passzpontosság21 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,18Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz80Passzpontosság68 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Guayaquil City FC–Libertad

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap– perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap162 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap443 perc9 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó6 értékelt meccs · szórás: 0,47
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55228000,006,610,391,18
Utolsó 109443010,206,540,411,22
Utolsó 209443010,206,540,411,22
Hazai5 meccs
213perc0gól1gólpassz6,37értékelés
Idegenbeli4 meccs
230perc0gól0gólpassz6,70értékelés
Kezdőként9 meccs
443perc0gól1gólpassz6,54értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 15.
  2. 7,22026. 09. 02.
  3. 5,92026. 09. 08.
  4. 6,32026. 09. 12.
  5. 6,72026. 09. 19.
  6. 6,12026. 10. 10.
  7. –2026. 10. 17.
  8. 7,02026. 10. 25.
  9. –2026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot9 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 72 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
72 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
162 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
443,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,41 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. K08.15.–
  2. K09.02.90′
  3. K09.08.68′
  4. K09.12.57′
  5. K09.19.66′
  6. K10.10.90′
  7. K10.17.–
  8. K10.25.72′
  9. K11.01.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
228perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,61értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
443perc0gól1gólpassz0,20G+GP / 906,54értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc228
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,61

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc79/1070,00
Gólpassz / 90 perc7/1070,20
Átlagértékelés25/1076,54

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.