Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Munetsi
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Munetsi

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés16Lefedett pályára lépés
Játékperc58836,8 perc/meccs
Gól + gólpassz10,15 / 90 perc
Átlagértékelés6,5210 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonZimbabweAfrica Cup of Nations - Qualification · 2027
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex64,5/10084% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
15 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
93,80 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,15
Gólpassz / 90
0
Lövés
19
Kaput talál
6
Lövés pontossága
31,60 %
Gólkonverzió
5,30 %

Passz és kreativitás

Passz
144
Passzpontosság
14,60 %
Kulcspassz
5
Kulcspassz / 90
0,77
Sikeres csel
4
Cselezési siker
30,80 %

Védekezés és párharc

Szerelés
19
Labdaszerzés
5
Védőakció / 90
3,67
Megnyert párharc
44
Párharcsiker
47,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
6
Elkövetett szabálytalanság
8

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,31

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
588 perc
Átlagértékelés
6,52
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,502026. 09. 28.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Africa Cup of Nations - Qualification2027Zimbabwe · Középpályás
64,5index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc90 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 901 Értékelés7,50 Passzpontosság16 %
84% adatlefedettségStabil forma
Championship2026Wolves · Középpályás
38,1index / 100
Meccs13 Kezdő13 Perc470 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,39 Passzpontosság14,90 %
100% adatlefedettségStabil forma
League Cup2026Wolves · Középpályás
32,0index / 100
Meccs1 Kezdő0 Perc28 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,60 Passzpontosság9 %
72% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

16 helyi sor
Idegenbeli1–2
Bristol City–Wolves

KezdőM · 55 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,33Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz15Passzpontosság14 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Wolves–Cardiff

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Wolves–Watford

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Wolves–Portsmouth

KezdőM · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,45Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz14Passzpontosság10 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Burnley–Wolves

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,67Kulcspassz1Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz33Passzpontosság29 %Párharc / megnyert12 / 7Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–3
Wolves–Bolton

KezdőM · 10 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,73Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz6Passzpontosság5 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Middlesbrough–Wolves

KezdőM · 61 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,48Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz12Passzpontosság10 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Zimbabwe–Congo DR

KezdőM · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,50Kulcspassz1Szerelés5Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál6 / 2Passz21Passzpontosság16 %Párharc / megnyert22 / 10Csel / sikeres5 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Sierra Leone–Zimbabwe

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Wolves–West Brom

KezdőM · 78 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,40Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz10Passzpontosság3 %Párharc / megnyert16 / 9Csel / sikeres2 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Sheffield Utd–Wolves

KezdőM · 63 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz11Passzpontosság9 %Párharc / megnyert11 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Birmingham–Wolves

KezdőM · 68 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,35Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz12Passzpontosság8 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–2
West Ham–Wolves

Kezdő– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–1
Wolves–Stoke City

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–2
Sheffield Wednesday–Wolves

Csereként beálltM · 28 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz10Passzpontosság9 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Wolves–Blackburn

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap55 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap261 perc7 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap588 perc16 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó7 értékelt meccs · szórás: 0,49
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55190000,006,480,954,26
Utolsó 1010429100,216,510,633,99
Utolsó 2016588100,156,520,773,67
Hazai8 meccs
223perc1gól0gólpassz6,52értékelés
Idegenbeli8 meccs
365perc0gól0gólpassz6,52értékelés
Kezdőként15 meccs
560perc1gól0gólpassz6,51értékelés
Csereként1 meccs
28perc–gól0gólpassz6,60értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,42026. 09. 20.
  2. –2026. 09. 24.
  3. 7,52026. 09. 28.
  4. 6,52026. 10. 10.
  5. 5,72026. 10. 13.
  6. 6,72026. 10. 16.
  7. 6,52026. 10. 20.
  8. –2026. 10. 24.
  9. –2026. 10. 31.
  10. 6,32026. 11. 04.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 55 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
55 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
55 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap7 meccs
261 perc7 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
588,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,31 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.20.78′
  2. K09.24.–
  3. K09.28.90′
  4. K10.10.61′
  5. K10.13.10′
  6. K10.16.90′
  7. K10.20.45′
  8. K10.24.–
  9. K10.31.–
  10. K11.04.55′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
190perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,48értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
429perc1gól0gólpassz0,21G+GP / 906,51értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc190
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,48

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc65/1650,00
Gólpassz / 90 perc59/1650,00
Átlagértékelés101/1656,39

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.