Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
J. Thompson
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

J. Thompson

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés5Lefedett pályára lépés
Játékperc24949,8 perc/meccs
Gól + gólpassz31,08 / 90 perc
Átlagértékelés6,254 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFC OrenburgPremier League · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex46,9/10090% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
4 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
80 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
1
Gól / 90
0,72
Gólpassz / 90
0,36
Lövés
5
Kaput talál
5
Lövés pontossága
100 %
Gólkonverzió
40 %

Passz és kreativitás

Passz
68
Passzpontosság
14,40 %
Kulcspassz
7
Kulcspassz / 90
2,53
Sikeres csel
1
Cselezési siker
16,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
2
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,72
Megnyert párharc
6
Párharcsiker
23,10 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,72

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
249 perc
Átlagértékelés
6,25
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,662026. 10. 19.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen22 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Premier League2026FC Orenburg · Középpályás
46,9index / 100
Meccs5 Kezdő4 Perc249 Gól2 Gólpassz1 G+GP / 901,08 Értékelés6,25 Passzpontosság14,40 %
90% adatlefedettségStabil forma
Cup2026FC Orenburg · Középpályás
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

6 helyi sor
Hazai0–0
FC Orenburg–CSKA Moscow

KezdőM · 82 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,89Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz13Passzpontosság9 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres2 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–1
FC Orenburg–Rodina Moskva

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–2
Rodina Moskva–FC Orenburg

KezdőM · 89 perc

Gól2Gólpassz0Értékelés6,66Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 3Passz26Passzpontosság18 %Párharc / megnyert12 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–0
FC Orenburg–FC Krasnodar

KezdőM · 68 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,10Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz23Passzpontosság16 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Dynamo–FC Orenburg

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
FC Orenburg–Akron

Csereként beálltM · 10 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,35Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz6Passzpontosság4 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap82 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap171 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap249 perc5 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó5 értékelt meccs · szórás: 2,51
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55249211,085,002,530,72
Utolsó 105249211,085,002,530,72
Utolsó 205249211,085,002,530,72
Hazai3 meccs
160perc0gól1gólpassz6,11értékelés
Idegenbeli2 meccs
89perc2gól0gólpassz3,33értékelés
Kezdőként4 meccs
239perc2gól0gólpassz4,66értékelés
Csereként1 meccs
10perc0gól1gólpassz6,35értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 5 értékelt pályára lépés
  1. 6,42026. 09. 06.
  2. 0,02026. 09. 12.
  3. 6,12026. 09. 17.
  4. 6,72026. 10. 19.
  5. 5,92026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-11-01.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 82 perc 14 nap alatt · legutóbb 12,7 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között12,7 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
82 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
82 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap2 meccs
171 perc2 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
83,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,72 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. C09.06.10′
  2. K09.12.0′
  3. K09.17.68′
  4. K10.19.89′
  5. N10.28.–
  6. K11.01.82′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
249perc2gól1gólpassz1,08G+GP / 905,00értékelés
Utolsó 10 pályára lépés5 meccses minta
249perc2gól1gólpassz1,08G+GP / 905,00értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc239
Gól2
Gólpassz0
Átlagértékelés4,66

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc5/940,72
Gólpassz / 90 perc16/940,36
Átlagértékelés86/945,00

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.