Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
J. Bennette
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

J. Bennette

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc31635,1 perc/meccs
Gól + gólpassz10,28 / 90 perc
Átlagértékelés6,727 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonGyőri ETO FCNB I · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex52,2/10098% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
77,80 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,28
Lövés
3
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
105
Passzpontosság
17,70 %
Kulcspassz
6
Kulcspassz / 90
1,71
Sikeres csel
3
Cselezési siker
20 %

Védekezés és párharc

Szerelés
8
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
3,42
Megnyert párharc
16
Párharcsiker
36,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,57

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
316 perc
Átlagértékelés
6,72
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,462026. 10. 24.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
NB I2026Győri ETO FC · Középpályás
52,2index / 100
Meccs9 Kezdő7 Perc316 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,28 Értékelés6,72 Passzpontosság17,70 %
98% adatlefedettségStabil forma
Premier League2026LNZ Cherkasy · Középpályás
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Hazai2–2
Győri ETO FC–Vasas

KezdőF · 28 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,99Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz12Passzpontosság10 %Párharc / megnyert6 / 0Csel / sikeres3 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Győri ETO FC–Újpest

KezdőD · 66 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,46Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz29Passzpontosság26 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Paks–Győri ETO FC

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,67Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz30Passzpontosság24 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
MTK Budapest–Győri ETO FC

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,48Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz13Passzpontosság9 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres3 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–3
Gól0Gólpassz0Értékelés5,84Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz5Passzpontosság5 %Párharc / megnyert6 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Kisvárda FC–Győri ETO FC

Csereként beálltM · 24 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz3Passzpontosság3 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres3 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Győri ETO FC–Zalaegerszegi TE

Csereként beálltM · 34 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz13Passzpontosság9 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
LNZ Cherkasy–Chornomorets

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap28 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap154 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap316 perc9 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó7 értékelt meccs · szórás: 0,46
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55154010,587,043,512,92
Utolsó 109316010,286,721,713,42
Utolsó 209316010,286,721,713,42
Hazai6 meccs
292perc0gól1gólpassz6,72értékelés
Idegenbeli3 meccs
24perc–gól0gólpassz6,70értékelés
Kezdőként7 meccs
258perc0gól1gólpassz6,69értékelés
Csereként2 meccs
58perc–gól0gólpassz6,80értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. 6,92026. 08. 23.
  2. 6,72026. 08. 30.
  3. 5,82026. 09. 03.
  4. 6,52026. 09. 06.
  5. –2026. 09. 20.
  6. 6,72026. 10. 11.
  7. –2026. 10. 17.
  8. 7,52026. 10. 24.
  9. 7,02026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 28 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
28 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
154 perc4 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
316,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,57 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. N08.16.–
  2. C08.23.34′
  3. C08.30.24′
  4. K09.03.26′
  5. K09.06.78′
  6. K09.20.–
  7. K10.11.60′
  8. K10.17.–
  9. K10.24.66′
  10. K10.31.28′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
154perc0gól1gólpassz0,58G+GP / 907,04értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
316perc0gól1gólpassz0,28G+GP / 906,72értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc154
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés7,04

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc64/840,00
Gólpassz / 90 perc56/840,00
Átlagértékelés43/846,48

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.