Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Kyreece Lisbie
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Kyreece Lisbie

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc27725,2 perc/meccs
Gól + gólpassz10,32 / 90 perc
Átlagértékelés6,414 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonReadingLeague One · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex30,3/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
90,90 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,32
Lövés
2
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
26
Passzpontosság
5,80 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
0,97
Sikeres csel
3
Cselezési siker
30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
1,62
Megnyert párharc
14
Párharcsiker
42,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
6
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,32

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
277 perc
Átlagértékelés
6,41
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,602026. 08. 25.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
League One2026Reading · Középpályás
30,3index / 100
Meccs10 Kezdő10 Perc263 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,34 Passzpontosság6 %
100% adatlefedettségStabil forma
League Cup2026Reading · Támadó
49,7index / 100
Meccs1 Kezdő0 Perc14 Gól– Gólpassz1 G+GP / 90– Értékelés6,60 Passzpontosság1 %
62% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Idegenbeli2–0
Oxford United–Reading

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,23Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz5Passzpontosság4 %Párharc / megnyert11 / 5Csel / sikeres2 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Plymouth–Reading

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–1
Reading–Barnsley

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Reading–Leyton Orient

KezdőM · 89 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,42Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz10Passzpontosság5 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Wigan–Reading

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–5
Milton Keynes Dons–Reading

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Reading–Bradford

KezdőM · 84 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,38Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz10Passzpontosság8 %Párharc / megnyert14 / 6Csel / sikeres6 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Wycombe–Reading

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–0
Reading–Notts County

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Cambridge United–Reading

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–3
Stevenage–Reading

Csereként beálltF · 14 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés6,60Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz1Passzpontosság1 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap179 perc6 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap277 perc11 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott3 értékelt meccs · szórás: 0,08
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55179000,006,331,012,01
Utolsó 1010263000,006,340,681,71
Utolsó 2011277010,326,410,971,62
Hazai4 meccs
173perc0gól0gólpassz6,40értékelés
Idegenbeli7 meccs
104perc0gól1gólpassz6,42értékelés
Kezdőként10 meccs
263perc0gól0gólpassz6,34értékelés
Csereként1 meccs
14perc–gól1gólpassz6,60értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 09. 12.
  2. –2026. 09. 19.
  3. –2026. 09. 26.
  4. 6,42026. 10. 03.
  5. –2026. 10. 10.
  6. –2026. 10. 17.
  7. 6,42026. 10. 21.
  8. –2026. 10. 24.
  9. –2026. 10. 31.
  10. 6,22026. 11. 04.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,3 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,3 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
90 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
179 perc6 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
277,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,32 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.12.–
  2. K09.19.–
  3. K09.26.–
  4. K10.03.84′
  5. K10.10.–
  6. K10.17.–
  7. K10.21.89′
  8. K10.24.–
  9. K10.31.–
  10. K11.04.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
179perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,33értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
263perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,34értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc179
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,33

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc103/1250,00
Gólpassz / 90 perc104/1250,00
Átlagértékelés77/1256,34

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.