Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonEvertonPremier League · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex47,5/10094% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók
Mit csinál a pályán?
A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.
◷
Játékidő és szerep
Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
77,80 %
Nem lépett pályára
5 nevezés
◎
Támadójáték
Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,22
Gólpassz / 90
0
Lövés
9
Kaput talál
3
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
11,10 %
↗
Passz és kreativitás
Passz
135
Passzpontosság
19,50 %
Kulcspassz
7
Kulcspassz / 90
1,52
Sikeres csel
11
Cselezési siker
52,40 %
◇
Védekezés és párharc
Szerelés
2
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
0,87
Megnyert párharc
18
Párharcsiker
41,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
3
!
Fegyelem
Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,22
▣
Kapusteljesítmény
Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
415 perc
Átlagértékelés
6,64
Személyes csúcsok
Kiemelkedő lefedett teljesítmények
Legjobb értékelés8,302026. 09. 06.Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpasszLeghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccsLeghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.
7 nap165 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés30 nap189 perc4 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés90 nap415 perc9 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelésFormaingadozásVáltozó7 értékelt meccs · szórás: 0,70
Időablak
Meccs
Perc
Gól
Gólpassz
G+GP / 90
Értékelés
Kulcspassz / 90
Védőakció / 90
Utolsó 5
5
254
0
0
0,00
6,30
0,71
0,71
Utolsó 10
9
415
1
0
0,22
6,64
1,52
0,87
Utolsó 20
9
415
1
0
0,22
6,64
1,52
0,87
Hazai3 meccs
166perc1gól0gólpassz7,23értékelés
Idegenbeli6 meccs
249perc0gól0gólpassz6,41értékelés
Kezdőként7 meccs
382perc1gól0gólpassz6,78értékelés
Csereként2 meccs
33perc–gól0gólpassz6,30értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
–2026. 08. 22.
6,32026. 08. 26.
6,72026. 08. 29.
8,32026. 09. 06.
6,22026. 09. 12.
6,32026. 10. 11.
–2026. 10. 24.
6,22026. 10. 29.
6,62026. 11. 02.
A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.
V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360
Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség
0 új API-kérés
A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.
Legutóbbi részvételi állapot3 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 165 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,0 nap pihenőSzolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.Utolsó két pályára lépés között4,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.
V9 · Játékosforma
Legutóbbi teljesítmény
5 meccses minta
Játékperc189Gól0Gólpassz0Átlagértékelés6,35
Helyezés az azonos posztú mintában
Gól / 90 perc25/1420,29
Gólpassz / 90 perc127/1420,00
Átlagértékelés35/1426,94
A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.